Sezonas labākais Latvijas izlašu spēļu prognozētājs – Raimonds Vaivods

Pagājušajā nedēļā noslēdzās prognožu spēles septītā kārta, kurā varēja prognozēt Norvēģijā notiekošā pasaules jaukto pāru un senioru čempionāta Latvijas izlašu spēļu rezultātus. Šajā kārtā par veiksmīgāko izrādījās Evija Dompalma, bet visā sezonā uzvarēja Raimonds Vaivods.

Šosezon mūsu sportisti parūpējās par papildus divām spēļu kārtām, jo pasaules jaukto komandu kērlinga čempionātam, pasaules čempionātam ratiņkērlingā B divīzijā, Eiropas sieviešu un vīriešu kērlinga čempionātam A un B divīzijā, pasaules junioru puišu un meiteņu kērlinga čempionātam B divīzijā, pasaules senioru sieviešu un vīriešu kērlinga čempionātam un pasaules jaukto pāru kērlinga čempionātam klāt nāca pasaules čempionāts ratiņkērlingā A divīzijā un pasaules sieviešu kērlinga čempionāts.
 

Pēdējā kārtā jauktā pāra izlases kopvērtējuma vietu (27.vieta) vistuvāk noteica Evija (22.vieta), papildus nopelnot 5 punktus – kopsummā 16. Vēl viens precīzākais rezultātu minētājs bija Eduards Seļiverstovs (arī 11 punkti), kuram izdevās uzminēt Latvijas – Kosovas spēles iznākumu.

Savukārt senioru izlašu kopvērtējumu (13. un 14.vieta) abos gadījumos vistuvāk bija Raimonds (11. un 12.vieta), kas viņam deva papildus 10 punktus – kopsummā 19. Arī šo izlašu rezultātu minējumos viens no precīzākajiem izrādījās Eduards (13 punkti), kuram ar tik pat punktiem piebiedrojās Evija, precīzi atminot senioru sieviešu izlases spēles Latvija – Japāna rezultātu.
 

Līdz ar šo uzvaru septītajā kārtā Evija nodrošināja sev 2.vietu kopvērtējumā, kas neietekmēja Raimonda pēc sešām kārtām ieņemto pirmo vietu. Papildinot iepriekš iegūtos 84 punktus ar 24, viņam izdevās noturēt līdera pozīciju līdz beigām. Savukārt Eduardam pietrūka tikai nedaudz, lai pārspētu savus konkurentus, ierindojoties kopvērtējuma 3.vietā.

Pirmie trīs precīzākie minētāji nopelnījuši arī balvas. Raimondam Vaivodam pienākas 30Eur dāvanu karte no Kērlinga halles, savukārt otrās un trešās vietas ieguvēji nopelnījuši Isostar dvielīti un sporta pudele. Ar balvu ieguvējiem sazināsimies personīgi.
 

Paldies visiem, kas iesaistījās prognozēšanā!

Kopvērtējums septītajā kārtā:

1.

Evija Dompalma

29

2.

Eduards Seļiverstovs

24

2.

Raimonds Vaivods

24

4.

Līga Avena

19

5.

Uldis Gaiss

11

Kopvērtējums pēc septiņām kārtām:

1.

Raimonds Vaivods

108

2.

Evija Dompalma

102

3.

Eduards Seļiverstovs

97

4.

Elēna Kāpostiņa

73

5.

Uldis Gaiss

69

6.

Līga Avena

68

7.

Kristīne Bulačņikova

64

8.

Ansis Regža

22

9.

Evita Regža

18

10.

Uldis Vrubļevskis

17

11.

Daiga Dadzīte

10

12.

Renārs Freidensons

8

13.

Erkki Lill

4

14.

Aivars Purmalis

2

15.

Aivars Avotiņš

1

15.

Tadas Vyskupaitis

1

15.

Aigars Kuriga

1

15.

Inese Vanaga

1

19.

Zane Rinmane

0


Foto: WCF/Alina Pavlyuchik

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji