Latvija piekāpjas spēcīgajam Krievijas jauktajam pārim PČ kērlingā - PAPILDINĀTS

/PAPILDINĀTS - trenera pēcspēles komentārs/

Trešajā sacensību dienā, 22.aprīlī Latvijas jauktā pāra izlase aizvadīja rīta maču pasaules kērlinga čempionātā Stavangerā, Norvēģijā. Neveiksmīgi pēdējie divi metieni liedza izcīnīt uzvaru, zaudējot Krievijai ar 4:7.

Pirms šīs tikšanās Krievijas izlase bija ieguvusi divas uzvaras divās spēlēs, bet Latvijai tajā pat laikā viena uzvara un viens zaudējums. Spēles sākums labāk padevās mūsu pretiniekiem, kuri otrajā endā, nozogot punktu, panāca vadību ar 3:0. Turpmākajos divos endos komandas apmainījās divu punktu guvumos, pārtraukumā ejot pie rezultāta 5:2 Krievijas izlases labā. Spēles otrajā daļā mūsu izlasei izdevās uzlabot metienu precizitāti, kas pēdējā endā deva iespēju izraut uzvaru. Tomēr tieši kļūdas pēdējos divos metienos un pretinieku spēlētājas nevainojamais pēdējais metiens pārvilka strīpu izredzēm uz panākumu. Līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 4:7, atnesot otro zaudējumu čempionātā.

Latvijas izlases trenera Roberta Krusta komentārs pēc spēles ar Krieviju:
"Iepriekšējās spēlēs Krievijas izpildījums bija tuvu 85-90%, taču šodien viņi nespēlēja ne tuvu tik labi un kļūdījās vairāk kā iepriekš. Diemžēl mums neizdevās līdz galam izmantot savas iespējas. Neskatoties uz zaudējumu, izredzes iekļūt "play-off" joprojām ir, viss ir mūsu pašu rokās!"

Rīt, 23.aprīlī izlasei būs jāizspēlē divas spēles. Dienas vidū viņi tiksies ar vēl vienu apakšgrupas kopvērtējuma līderi Spāniju, bet vēlajā vakara spēlē pretim stāsies čempionāta debitante Kosova, kura līdz šim ir bez panākumiem.

Latvijas jauktā pāra izlase: Santa Blumberga, Ritvars Gulbis, treneris Roberts Krusts.

Latvijas jauktā pāra izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
U 8:6 – Slovēnija
Z 3:9 – ASV /spēle pieejama atkārtojumā/
Z 4:7 – Krievija
23.04. 12:15 – Spānija
23.04. 22:00 – Kosova
24.04. 18:45 – Polija
25.04. 20:30 – Grieķija

/U – uzvara, Z – zaudējums/


Latvijas izlases startu pasaules čempionātā atbalsta Ventspils pilsētas domes Sporta pārvalde, Izglītības un zinātnes ministrija un Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija.

Foto: WCF/Tom Rowland

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji