Ventspils čempionātā kērlingā tiks noskaidrots šī gada titula ieguvējs

Svētdien 14.aprīlī plkst. 09:15 Ventspils Ledus hallē notiks Ventspils pilsētas 17.atklātā čempionāta kērlingā fināls.
 

Marta nogalē čempionāta astoņas komandas atbilstoši divu apļu izspēles rezultātiem sarindotas divos četriniekos. Katrā fināla grupā komandas sākotnēji pārspēlē tikās ar blakus esošo komandu.

Pēc Ventspils čempionātā pieņemtās “page play –off” izspēles sistēmas, regulārā čempionāta 1. un 2.vietas savstarpējā spēles uzvarētājs sev uzreiz nodrošina vietu fināla cīņā par čempiona titulu, bet zaudētājam ir papildus iespēja pusfināla spēlē cīnīties ar 3. un 4. vietas dueļa uzvarētāju par otru vietu finālā. Savukārt 3. – 4.vietas spēles zaudētajam ir jāsamierinās ar iespēju cīnīties tikai par bronzas medaļām ar pusfināla spēles zaudētāju. Pēc tāda paša principa tiek noskaidroti finālisti arī otrajā četriniekā.
 

Finālspēlē par zelta medaļām un 2019.gada Ventspils čempionu titulu cīnīsies divkārtējie Ventspils čempioni – komandas “Ostas celtnieks” un Ventspils novada vīri. Par čempionāta bronzas medaļām cīnīsies vairākkārtējās Ventspils čempiones “Pērles” un komanda VKM. Savukārt mazajā finālā par 5.vietu tiksies junioru zēnu komanda “Ice Storm” un pagājušās sezonas čempioni – “Ice Scream”, bet par 7.vietu cīnīsies “Lavīna” un junioru meiteņu komanda “Snowflakes”.

Čempionāta spēles Olimpiskā centra ledus hallē var vērot visi interesenti bez maksas. Tuvāk ar Ventspils kērlinga kluba darbību varat iepazīties sociālā tīkla Facebook kluba vietnē.
 

Pārspēļu rezultāti:
3:8 Ostas celtnieks – Ventspils novads /1. – 2.vietas spēle/
8:4 Pērles – VKM /3. – 4.vietas spēles/
11:3 ICE SCREAM – Ice Storm /5. – 6.vietas spēle/
10:7 Lavīna – Snowflakes /7. – 8.vietas spēle/

Pusfinālu rezultāti:
1:10 Pērles – Ostas celtnieks
9:1 Ice Storm – Lavīna

 

Čempionātu organizē Ventspils kērlinga klubs ar Latvijas kērlinga asociācijas un Ventspils pilsētas pašvaldības atbalstu. Kluba junioru komandas čempionātā startēs ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Olimpiskā centra „Ventspils”, bet Ventspils novada komanda ar novada pašvaldības atbalstu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji