Ventspils čempionātā kērlingā šo svētdien sāksies finālturnīra izspēle

Svētdien, 24.martā Ventspils Ledus hallē sāksies Ventspils pilsētas 17.atklātā čempionāta kērlingā finālturnīra izspēle.

Pēc aizvadīto divu apļu spēļu rezultātiem astoņas čempionātā spēlējošās komandas ir sadalītas divos četriniekos, kas turpinās finālturnīra izspēli pēc “page play – off” sistēmas, pirmais četrinieks cīnīsies par medaļām, bet otrais par maksimāli augstākām vietām turnīra tabulā.

Jāatzīmē, ka 2.apļa divu pēdējo – 6. un 7.kārtu spēles, kas notika marta sākumā, izšķīra ceturto finālistu starp komandām “Pērles” un “ICE SCREAM”, kā arī komandu vietu sadalījumu četriniekos. Līdz tam bija zināmas tikai trīs komandas, kas turpinās cīņu par medaļām. Intriga beidzās jau 6. spēļu kārtā, komandai “Pērles” pieveicot komandu “Lavīna”, bet “ICE SCREAM” kapitulējot Ostas celtniekiem. Cīņā par labākām vietā 2.apļa tabulā sīkstākas bija “Pērles”, uzvarot abas kārtas spēles, bet otrajā četriniekā izcēlās junioru puišu komanda, kas arī spēja uzvarēt abās spēlēs, tostarp vinnējot arī pamatturnīra uzvarētājus – komandu “Ostas celtnieks”.
 

Čempionāta finālturnīrs aizsāksies 24. martā. Pirmajā spēlē, kas sāksies plkst. 08:30 tiksies tabulā blakus esošo komandu pāri. Pirmajā četriniekā tiks aizvadītas spēles starp 1. un 2.vietas ieguvējiem – komandām „Ostas celtnieks” un „Ventspils novads”, kā arī starp 3. un 4.vietas ieguvējiem – komandām „Pērles” un „VKM”.

Spēles Ostas celtnieks/Ventspils novads uzvarētājs jau būs izcīnījis sev vietu fināla cīņā par čempiona titulu, kas notiks 14.aprīlī, bet zaudētājam būs papildus iespēja pusfināla spēlē plkst. 11:15 cīnīties ar komandu Pērles/VKM dueļa uzvarētāju par otru vietu finālspēlē par zelta medaļām. Savukārt, spēles Pērle/VKM zaudētājam nāksies samierināties par iespēju cīnīties par bronzas medaļām ar pusfināla spēles zaudētāju. Pēc tāda paša principa tiks noskaidroti finālisti arī otrajā četriniekā.
 

2.apļa 6. un 7.kārtas spēļu rezultāti:
8:0 Ostas celtnieks – SNOWFLAKES
5:6 ICE SCREAM – ICE STORM
8:6 Pērles – Lavīna
8:4 VKM – Ventspils novads
0:8 ICE SCREAM – Lavīna
11:0 Pērles – VKM
8:0 Ventspils novads – SNOWFLAKES
9:7 ICE STORM – Ostas celtnieks

Komandu vietu sadalījums pēc divu apļu spēlēm:

Vieta

Komanda

Uzvaras

Zaudējumi

LSD (mm)

1.

Ostas celtnieks

11

3

728

2.

Ventspils novads

10

4

648

3.

Pērles

9

5

576

4.

VKM

9

5

418

5.

ICE SCREAM

6

8

693

6.

ICE STORM

6

8

719

7.

Lavīna

5

9

604

8.

SNOWFLAKES

0

14

699

 

Čempionāta spēles Olimpiskā centra ledus hallē var vērot visi interesenti bez maksas. Tuvāk ar Ventspils kērlinga kluba darbību varat iepazīties sociālā tīkla Facebook kluba vietnē.

Čempionātu organizē Ventspils kērlinga klubs ar Latvijas kērlinga asociācijas un Ventspils pilsētas pašvaldības atbalstu. Kluba junioru komandas čempionātā startēs ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Olimpiskā centra „Ventspils”, bet Ventspils novada komanda ar novada pašvaldības atbalstu.

Foto: Ventspils hronikas arhīvs

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs).

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji