Rīt uzzināsim Latvijas izlasi pasaules jaukto pāru kērlinga čempionātā

Šodien, 23.februārī noslēdzās pasaules jaukto pāru kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīra divu apļu spēļu kārtas. Par izlases statusu finālā sacentīsies Iluta Linde/Arnis Veidemanis un Santa Blumberga/Ritvars Gulbis.
 

Pamatturnīru veiksmīgi uzsāka I.Lindes/A.Veidemaņa komanda, kura savās pirmajās divās spēlēs pārspēja abus konkurentus S.Blumbergu/R.Gulbi un Evitu Regžu/Renāru Freidensonu. Nākamajā spēlē viņu kļūdas izmantoja pretinieki – E.Regža/R.Freidensons, kuriem izdevās tikt pie pirmās uzvaras (9:4).

Šodien bija jāizspēlē pēdējās divas pamatturnīra spēles. Pirmajā S.Blumberga/R.Gulbis guva pārliecinošu uzvaru (9:2) sešos endos pār E.Regžu/R.Freidensonu, savukārt otrajā dienas spēlē S.Blumbergai/R.Gulbim piešķirts tehniskais zaudējums. Pirmkārt jau tāpēc, ka slimības dēļ Ritvars Gulbis nolēma sevi pietaupīt, lai atveseļotos līdz rītdienas finālm. Otrkārt, šī pēdējā spēle starp I.Lindi/A.Veidemani un S.Blumbergu/R.Gulbi vairs neko pamatturnīra kopvērtējuma tabulā neizšķīra, jo pirms tās bija skaidrs, ka abas komandas ir iekļuvušas fināla kārtā.
 

Fināla kārta norisināsies līdz vienas komandas divām uzvarām. Pirmā spēle rīt, 24.februārī sāksies plkst. 09:00, bet otrā 13:00. Ja pēc šīm abām spēlēm būs neizšķirts, tad trešo maču komandas aizvadīs plkst. 17:00.
 

Klātienē Rīgā, Kērlinga hallē Biķernieku ielā 121H visi interesenti spēles var nākt skatīties bez maksas.

Turklāt – iesaki savam draugam, kurš ne reizi nav izmēģinājis kērlingu, atnākt uz fināla spēli plkst. 13:00. Atnākot uz šo spēli un piereģistrējoties, viņam tiks bezmaksas iespēja apmeklēt pieaugušo vai jauniešu apmācību (atkarībā no vecuma).
 

Kvalifikācijas turnīra dalībnieki:
VKK – S.Blumberga/R.Gulbis
JKK – I.Linde/A.Veidemanis
SK OB – E.Regža/R.Freidensons

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji