Jauktie kērlinga pāri dosies cīņā par dalību pasaules čempionātā Norvēģijā

Februāra galvenās sacensības Latvijas kērlingā ir pasaules jaukto pāru kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīrs. Šosezon tas tiks aizvadīts no 21. līdz 24.februārim, piedaloties trijām komandām ierasto četru vietā.
 

Lai startētu šajā kvalifikācijas turnīrā komandai vajadzēja ierindoties Latvijas jaukto pāru kērlinga čempionāta pirmajā četriniekā. Pagājušā gada novembra beigās – decembra sākumā tika noskaidrota Latvijas labākā jauktā pāra komanda, kas otro gadu pēc kārtas ir Santa Blumberga/Ritvars Gulbis no Ventspils kērlinga kluba. Viņiem šajā kvalifikācijas turnīrā pievienosies Latvijas vicečempioni no Jelgavas kērlinga kluba Iluta Linde/Arnis Veidemanis un trešās vietas ieguvēji Sporta kluba “OB” komanda Evita Regža/Renārs Freidensons.

Kā ceturtā Latvijas čempionātu 2018./2019.gada sezonā noslēdza Daces Regžas/Anša Regžas Sporta kluba “OB” komanda. Diemžēl trauma Dacei Regžai liedz piedalīties šajās sacensībās, kas nozīmē, ka komanda ir atsaukusi savu dalību. Līdz ar to šis kvalifikācijas turnīrs par iespēju pārstāvēt Latviju pasaules jaukto pāru kērlinga čempionātā Stavangerā, Norvēģijā no 20. līdz 27.aprīlim tik izspēlēts starp trijām komandām.
 

Komandas vispirms aizvadīs divu apļu turnīru, pēc kura divi labākie pāri turpinās cīņu par uzvaru. Lai noskaidrotu, kura komanda tad būs 2019.gada pasaules čempionāta Latvijas izlase, svētdien, 24.februārī notiks fināla kārta. Tajā tiks izspēlētas spēles līdz vienas komandas divām uzvarām.
 

Spēles būs pieejamas tiešraidē Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kontā.

Klātienē Rīgā, Kērlinga hallē Biķernieku ielā 121H visi interesenti spēles var nākt skatīties bez maksas.

Kvalifikācijas turnīra dalībnieki:
VKK – S.Blumberga/R.Gulbis
JKK – I.Linde/A.Veidemanis
SK OB – E.Regža/R.Freidensons

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji