Jaukto pāru kērlinga turnīrā Tallinā titulu izcīna Krievijas komanda

Pagājušajā nedēļas nogalē no 14. līdz 17.februārim Tallinā, Igaunijā norisinājās “WCT Tallinn Masters Mixed Doubles” jaukto pāru pasaules kērlinga tūres posms. Par uzvarētājiem kļuva komanda no Krievijas Anastasija Moskaļova/Aleksandrs Jeremins, bet abas Latvijas komandas nespēja iekļūt izslēgšanas spēlēs.
 

“WCT Tallinn Masters Mixed Doubles” turnīrs abām Latvijas komandām bija labs sagatavošanās posms šonedēļ gaidāmajam pasaules kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīram jauktajiem pāriem (21. – 24.02). Santas Blumbergas/Ritvara Gulbja un Ilutas Lindes/Arņa Veidemaņa komandas grupu turnīra kārtā izcīnīja katra pa divām uzvarām. Diemžēl ar to bija par maz, lai turpinātu cīņu šī turnīra ceturtdaļfinālā.
 

Par “WCT Tallinn Masters Mixed Doubles” 2019.gada titulu sacentās Anastasijas Moskaļovas/Aleksandra Jeremina komanda no Krievijas ar mājiniekiem Mariju Tūrmeni/Hariju Lillu. Iepriekšējā pasaules kērlinga tūres posmā Šveicē šis Krievijas pāris saviem konkurentiem finālā piekāpās. Šoreiz viņiem izdevās turnīru noslēgt ar uzvaru. Tiesa gan igauņi cīnījās līdz pēdējam, lai turnīru pabeigtu ar perfektu bilanci. Tomēr ekstra endā, iegūstot vienu punktu, Krievijas komandai izdevās izraut uzvaru ar 9:8.

Par 3.vietu sacentās Dorotijas Palancas/Zlota Kisa Ungārijas komanda ar Somijas duetu Onu Kausti/Aku Kausti. Šajā spēlē ungāriem izdevās noturēt spēles otrajā daļā iegūto pārsvaru, kas ļāva izcīnīt uzvaru ar 7:6.
 

S.Blumbergas/R.Gulbja komandas spēļu rezultāti:
Z 3:9 – M.Tūrmane/H.Lills (Igaunija)
U 7:5 – K.Stašzaka/A.Grzelka (Polija)
Z 6:7 – A.Moskaļova/A.Jeremins (Krievija)
U 7:2 – T.Medisona/K.Kukners (Igaunija)
Z 4:7 – Dž.Heldina/K.Lindstrēms (Zviedrija)

I.Lindes/A.Veidemaņa komandas spēļu rezultāti:
U 10:7 – D.Palanca/Z.Kiss (Ungārija)
Z 6:8 – N.Iseli/R.Iseli (Šveice)
Z 2:10 – A.Biktimirova/T.Gadžikanovs (Krievija)
Z 9:10 – A.Valčaka/A.Augustiniaks (Polija)
U 10:5 – A.Gromova/O.Kalviks (Igaunija)

/U – uzvara, Z – zaudējums/

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji