Divi Latvijas jauktie pāri piedalīsies pasaules kērlinga tūres posmā Tallinā

Igaunijas galvaspilsētā Tallinā tiks aizvadīts viens no pasaules kērlinga tūres (WCT) jaukto pāru posmiem. “WCT Tallinn Masters Mixed Doubles” turnīrā no 14. līdz 17.februārim startēs arī Santa Blumberga/Ritvars Gulbis un Iluta Linde/Arnis Veidemanis.
 

Gatavojoties nākamajā nedēļas nogalē gaidāmajam pasaules čempionāta Latvijas jaukto pāru kvalifikācijas turnīram (21.02. – 24.02.), divas no šo sacensību komandām cīnīsies “WCT Tallinn Masters Mixed Doubles” turnīrā. S.Blumbergai/R.Gulbim un I.Lindei/A.Veidemanim konkurenci sastādīs vēl 16 jaukto pāru komandas no tādām valstīm kā Igaunijas, Krievijas, Nīderlandes, Polijas, Skotijas, Somijas, Spānijas, Šveices, Ungārijas un Zviedrijas.

Arī šo turnīru, tā pat kā pagājušajā nedēļā aizvadīto “International Mixed Doubles Trophy Aarau”, kurā startēja S.Blumberga/R.Gulbis, pagodinās trīs spēcīgākie Krievijas pāri: Alīna Biktimirova/Timurs Gadžikanovs, Anastasija Moskaļova/Aleksandrs Jeremins un Marija Komarova/Daņils Gorjačevs. Visas trīs komandas iepriekšējo posmu Šveicē noslēdza pirmajā četriniekā. Bez šiem dalībniekiem uz titulu pretendēs Skotijas Džeina Stirlinga/Freizers Kingans, tituliem bagātā Dorotijas Palancas/Zlota Kisa Ungārijas duets, kā arī mājinieki Marija Tūrmene/Harijs Lills un protams mūsu jaukto pāru komandas.
 

Visas komandas sadalītas trijās grupās pa sešām, kur aizvadīs apļa turnīra kārtu. Pēc iegūtajiem rezultātiem komandas tiks saranžētas no 1. līdz 18.vietai. Pirmās vietas ieguvēja automātiski nokļūs sacensību pusfinālā, bet ceturtdaļfinālā starp 2. un 7.vietu, 3. un 6.vietu, kā arī starp 4. un 5.vietu tiks noskaidroti pārējie pusfinālisti.
 

S.Blumbergas/R.Gulbja komandas spēļu grafiks grupas turnīra kārtā:
14.02.
20:00 – M.Tūrmane/H.Lills (Igaunija)

15.02.
12:25 – K.Stašzaka/A.Grzelka (Polija)
18:50 – A.Moskaļova/A.Jeremins (Krievija)

16.02.
10:00 – T.Medisona/K.Kukners (Igaunija)
16:50 – Dž.Heldina/K.Lindstrēms (Zviedrija)

I.Lindes/A.Veidemaņa komandas spēļu grafiks grupas turnīra kārtā:
15.02.
08:00 – D.Palanca/Z.Kiss (Ungārija)
14:25 – N.Iseli/R.Iseli (Šveice)
21:15 – A.Biktimirova/T.Gadžikanovs (Krievija)

16.02.
12:25 – A.Valčaka/A.Augustiniaks (Polija)
18:50 – T.Vestmane/R.Ālbergs (Zviedrija)

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji