Baltijas Superlīgas turnīrā uzvaru izcīna CC RIGA/Trukšāna komanda

Rīgā, Kērlinga hallē šodien noslēdzās „Baltic Super League” turnīrs. No 18.janvāra komandas sacentās par trešo titulu, kuru šogad ieguva CC RIGA/Trukšāna komanda.

Līdz šim „Baltic Super League” turnīra titula gods abus gadus nonāca Latvijas komandas pārziņā. Arī šogad netika pieļauts, ka par spēcīgāko kļūst kāda no ārvalstu dalībniecēm.


Pēc apļa turnīra kārtas, kura tika aizvadīta divās grupās pa četrām komandām, bez zaudējumiem bija Latvijas “Team GULBIS” un Šveices LUZERN SSO/LOTTENBACH komandas. Pusfinālā Latvijas čempioni tikās ar CC RIGA/Trukšāna komandu, kur, ekstra endā nozogot punktu, vietu finālā ar 10:9 izcīnīja Kērlinga kluba “Rīga” komanda. Savukārt otrajā duelī šveicieši viegli (7:1) tika galā ar “Team Petrov” komandu.

Cīņā par turnīra 3.vietu, pateicoties četriem punktiem piektajā endā, Ritvara Gulbja komanda noturēja šo pārsvaru līdz pat spēles beigām un uzvarēja komandu no Baltkrievijas ar 10:6.

Fināla spēli veiksmīgi iesāka Mārtiņa Trukšāna vadītā komanda, kura pirmajos divos endos spēja iekrāt četru punktu pārsvaru. Tomēr pretinieks pēc ceturtā enda pietuvojās līdz -1 (3:4), bet jau pēc septītā enda, kurā nozaga divus punktus, pirmo reizi izvirzījās vadībā ar 7:6. Sīksta cīņa norisinājās līdz par pēdējam endam, pirms kura uz tablo neizšķirts 8:8. Pēdējā endā ar pēdējā akmens tiesībām CC RIGA/Trukšāna komandai izdodas iegūt uzvaras punktu (9:8) un izcīnīt trešo „Baltic Super League” turnīra titulu.
 

Dalībnieku saraksts:
Team GULBIS (Latvija)
CC RIGA/TRUKSANS (Latvija)
Team VONDA (Latvija)
Team REDLIHS (Latvija)
LUZERN SSO/LOTTENBACH (Šveice)
Team BUKOVSKY (Čehija)
CC MOSCOW/RAEV (Krievija)
Team PETROV (Baltkrievija)

Turnīru rīko CC RIGA ar Latvijas kērlinga asociācijas atbalstu.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji