Ratiņkērlinga izlase no Somijas atgriežas ar 9.vietu

Latvijas ratiņkērlinga izlase no 14. līdz 17.janvārim Somijā, Lohjā aizvadīja sagatavošanās turnīru "Kisakallio Open 2019". Mūsu izlasei nācās samierināties ar 9.vietu, bet par uzvarētājiem kļuva Norvēģijas komanda.
 

Spēcīgs dalībnieku pulks šogad startēja "Kisakallio Open 2019" turnīrā. Vairums komandu, ieskaitot arī Latvijas izlasi, turpina savu gatavošanos martā gaidāmajam pasaules ratiņkērlinga čempionātam A divīzijā.

Norvēģijas un Korejas izlases likumsakarīgi bija ne tikai savu apakšgrupu favorītes, bet nokļuva šo sacensību finālā. Bez zaudējumiem un ar uzvaru visā turnīrā noslēdza tikai Norvēģijas komanda, kura finālspēlē bija pārāka par korejiešiem ar 7:4. Savukārt bronzas spēlē Igaunija spēja ar 6:5 uzveikt Zviedrijas 1 komandu.
 

Tieši ar uzvaru pret Zviedrijas 1 komandu Latvijas ratiņkērlinga izlase uzsāka šo turnīru, ko tik veiksmīgi noslēdza pagājušajā gadā, ieņemot 3.vietu. Arī pret finālisti Koreju netika griezts ceļš, spēli noslēdzot pie neizšķirta rezultāta. Turpinājumā vēl viena uzvara, kas ļauj cerēt uz labvēlīgu iznākumu arī šajā turnīrā.

Tomēr nākamajās trīs grupas turnīra spēlēs piedzīvotie zaudējumi, Latvijas ratiņkērlinga izlasi nobīdīja uz 5.vietu apakšgrupā. Tas nozīmēja, ka pēdējā šī turnīra spēlē nāksies cīnīties vien par 9. – 10.vietu. Pretiniekos ASV komanda, kuru izdevās uzvarēt ar 8:5 un ierindoties 9.vietā kopvērtējumā.
 

Latvijas izlases sastāvs: Poļina Rožkova (skips), Sergejs Djačenko, Agris Lasmans, Ojārs Briedis, treneris Arnis Veidemanis.

Latvijas ratiņkērlinga izlases spēļu rezultāti:
U 7:6 – Zviedrija 1 komanda
N 6:6 – Korejas komanda
U 4:2 – Krievija 2 komanda
Z 3:9 – Skotija komanda
Z 5:7 – Vācijas komanda
Z 2:9 – Itālijas komanda
U 8:5 – ASV komanda

/U – uzvara, Z – zaudējums, N – neizšķirts/

Kopvērtējums:

 1. Norvēģijas komanda
 2. Korejas komanda
 3. Igaunijas komanda
 4. Zviedrijas 1 komanda
 5. Šveices komanda
 6. Skotijas komanda
 7. Vācijas komanda
 8. Zviedrijas 2 komanda
 9. Latvijas komanda
 10. ASV komanda
 11. Krievijas 1 komanda
 12. Itālijas komanda
 13. Krievijas 2 komanda
 14. Somijas komanda

Izlase sacensībās piedalās ar Latvijas Paralimpiskās komitejas finansiālu atbalstu.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji