Starptautiskais vīriešu kērlinga turnīrs Baltic Super League jau šonedēļ

Trešo reizi Rīgā, Kērlinga hallē norisināsies vīriešu kērlinga turnīrs „Baltic Super League”. No 18. līdz 20.janvārim tajā sacentīsies gan Latvijas, gan spēcīgas ārvalstu komandas.


Šogad „Baltic Super League 2019” sacensības pagodinās ne tikai Baltijas jūras reģiona valstu komandas – Latvija, Krievija, bet arī mūsu kaimiņi Baltkrievi un attālāki konkurenti no Čehijas un Šveices. Šo komandu vidū pašreizējie Latvijas čempioni “Team GULBIS” un pašreizējie Latvijas junioru čempioni “Team VONDA”.

Astoņas komandas sadalītas divās grupās pa četrām vispirms izspēlēs apļa turnīra kārtu. Pēc tās četras labākās turpina cīņu par uzvaru „Baltic Super League” turnīrā, savukārt pārējās četras komandas izspēlēs spēles, lai noskaidrotu vietu sadalījumu no 5. līdz 8.vietai. Fināla spēle un spēle par 3.vietu notiks 20.janvārī plkst. 12:15.


Spēles no sacensībām būs iespējams vērot tiešraidē. Visas spēles norisināsies Rīgā, Kērlinga hallē Biķernieku ielā 121H. Nāc un atbalsti Latvijas komandas! Ieeja bez maksas.

Dalībnieku saraksts:
Team GULBIS (Latvija)
CC RIGA/TRUKSANS (Latvija)
Team VONDA (Latvija)
Team REDLIHS (Latvija)
LUZERN SSO/LOTTENBACH (Šveice)
Team BUKOVSKY (Čehija)
CC MOSCOW/RAEV (Krievija)
Team SHALAMITSKI (Baltkrievija)


Turnīru rīko CC RIGA ar Latvijas kērlinga asociācijas atbalstu.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji