Pirmajā jaungada nedēļas nogalē Amatieru līgas 5.posms

Amatieru līgas piektā posma spēles norisināsies 5. un 6.janvārī, piedaloties deviņām komandām.

Sestdien uz ledus sacentīsies divas komandas no Lietuvas – sieviešu senioru komandu “SLYDIS” un sieviešu komandu “LTU women”, kurām pievienosies mūsu junioru komandas – TKK/Zass, SKOB/Stabulniece un “Putukrējuma brīnums”. Arī svētdien komandām “ForUs”, “Team Kāpostiņa”, “Laimīgie” un “KasTieTādi” komandai no Pieaugušo apmācības grupas konkurenci sastādīs abas Lietuvas sieviešu komandas.
 

Pēc četriem aizvadītajiem posmiem komandu ieskaitē līderos juniori – “Putukrējuma brīnums” ar 18 punktiem, kuriem ar 15 punktiem seko Elēnas Kāpostiņas vadītā sieviešu komanda. Abām dalībniecēm būs iespēja savu punktu bagāžu papildināt arī šajā posmā. Savukārt 3.vietā esošā “Team Vonda” komanda (13 punkti) devusies uz pasaules junioru čempionātu, līdz ar to viņu tuvākie sekotāji “ForUs” ar 12 punktiem pēc šī posma var pabīdīt junioru izlasi par vietu zemāk.
 

Individuālajā vērtējumā Aleksandrs Baranovskis un Roberts Reinis Buncis ar 18 punktiem dala pirmo vietu, bet pa 15 punktiem ir Elēnai Kāpostiņai un Dacei Zīlei, ieņemot 3.vietu.

Līdz piektajam posmam kopumā Amatieru līgā šogad startējušas 15 komandas, kurās spēlējuši 60 dalībnieki.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji