Kērlingisti cīnīsies par Ziemassvētku kausu

Nedēļas nogalē, 15. un 16.decembrī notiks starptautiskais kērlinga turnīrs “Ziemassvētku kauss”, kurā komandas cīnīsies par 2018.gada Ziemassvētku kausu un šī turnīra tradicionālo balvu – Ziemassvētku mielasta cūkas šņukuru.
 

Šajā turnīrā, vienotā konkurencē sacentīsies vīriešu, sieviešu un jauktās komandas. Spēles norisināsies pēc Pasaules Kērlinga Federācijas (WCF) noteikumiem. Katra komanda aizvadīs četras spēles. Pirmajā spēlē sacentīsies komandu pāri, kas izvēlēti iepriekš notikušas izlozes rezultātā. Savus nākamo spēļu pretiniekus komandas iegūs pēc nosacījuma – jo augstāka vieta, jo stiprāks pretinieks. Pamatlaikā neizšķirta rezultāta gadījumā, lai noskaidrotu spēles uzvarētāju, tiks izspēlēts ekstraends. Pēc katras spēļu kārtas komandas tiks sarindotas izcīnīto vietu secībā (punkti, uzvarētie endi, akmeņi).

Šogad “Ziemassvētku kauss” turnīrā piedalīsies astoņas komandas ar spēlētājiem no Igaunijas, Ukrainas un Latvijas, tajā skaitā, pagājušā gada uzvarētāji – komanda “ForUs” un komanda “Rokāde”, kas Ziemassvētku šņukuru izcīnīja pirms 10 gadiem. Ventspils kērlinga klubu pārstāvēs trīs Ventspils čempionātā spēlējošās komandas – divkārtējās Ziemassvētku kausa ieguvējas “Pērles” un junioru komandas “Snowflakes” un “Ice Storm”.

Uz turnīra spēlēm skatītājiem ieeja bez maksas.
 

15.decembrī
12:00 – pirmā spēļu kārta
Ukrain Deaf (Ukraina) – Snowflakes
Pērles – ForUS
Rokāde – Versija
EST Junior Girls (Igaunija) – Ice Storm

16:00 – otrā spēļu kārta

16.decembrī
09:00 – trešā spēļu kārta
12:30 – ceturtā spēļu kārta
15:15 – apbalvošana

Sacensību norisi finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome. Turnīru organizē Ventspils kērlinga klubs, sadarbojoties ar Olimpisko centru „Ventspils”.


Foto – Ventspils kērlinga kluba arhīvs

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji