Prognožu spēles rezultāti pēc trīs kārtām

Novembris bija intensīvs prognozēšanas laiks ar divām kārtām. Novembra sākumā sekojām līdzi mūsu ratiņkērlinga izlasei, bet mēneša otrajā pusē sieviešu un vīriešu izlasēm Eiropas čempionātā.
 

Iepriecinot mūs, ratiņkērlinga izlase čempionātu noslēdza 3.vietā, iekļūstot pasaules čempionāta A divīzijā, kas šajā sezonā papildinās prognožu spēļu kārtu sarakstu. Izlases 3.vietu precīzi noprognozēja Eduards Seliverstovs, Raimonds Vaivods un Evija Dompalma, saņemot 5 punktus. Turklāt Eduards bija precīzākais spēļu rezultātu prognozētājs šajā kārtā, papildus 5 punktiem nopelnot vēl 12 (kopā 17 punkti). Ar 16 punktiem aiz sevis atstājot Raimondu Vaivodu, bet trešā labākā prognozētāja otrās kārtas kopvērtējumā bija Elēna Kāpostiņa (11 punkti).

Savukārt Eiropas čempionāta kārtā neviens no prognozētājiem precīzi neuzminēja abu izlašu vietu čempionātā (5.vieta – sievietes, 4.vieta – vīrieši), toties daudziem bija tuvākais minējums, tādā veidā nopelnot papildus 5 punktus. Precīzākā šajā kārtā izrādījās Evija Dompalma, kas ieguva 23 punktus, apsteidzot Uldi Gaisu par trim punktiem (20 punkti). Savukārt trešo vietu ar 19 punktiem šajā kārtā dalīja Eduards Seliverstovs un Līga Avena. Arī sieviešu izlase mums nodrošināja papildus prognozēšanas kārtu šajā sezonā, izcīnot dalību pasaules sieviešu čempionātā.
 

Pateicoties šīm divām veiksmīgajām kārtām Eduards Seliverstovs ir izrāvies līderos ar 11 punktu pārsvaru pār savu tuvāko sekotāju Raimondu Vaivodu (38 punkti). Toties Raimonda otrā vieta var tikt apdraudēta jau nākamajā kārtā, jo tuvākie sekotāji ir tikai divu, četru un sešu punktu attālumā. Raimondam un Evijai šīs divas veiksmīgās kārtas ļāva pakāpties pēc pirmās par attiecīgi piecām un sešām vietām kopvērtējumā.

Kopvērtējums pēc 3.kārtas:

Vieta Dalībnieks Punkti

1.

Eduards Seliverstovs

49

2.

Raimonds Vaivods

38

3.

Evija Dompalma

36

4.

Elēna Kāpostiņa

34

5.

Kristīne Bulačņikova

32

6.

Uldis Gaiss

28

7.

Līga Avena

24

8.

Ansis Regža

22

9.

Uldis Vrubļevskis

17

9.

Evita Regža

17

11.

Renārs Freidensons

8

12.

Aivars Purmalis

2

12.

Erkki Lill

2

14.

Aivars Avotiņš

1

14.

Tadas Vyskupaitis

1

14.

Aigars Kuriga

1

14.

Inese Vanaga

1

Ceturtā prognožu spēļu kārta gaidāma laika posmā no 3. līdz 10.janvārim, kad mūsu junioru izlases startēs pasaules junioru čempionāta B divīzijā, kas norisināsies Lohjā, Somijā.

Atlikušās prognožu spēles kārtas:
Pasaules junioru puišu un meiteņu kērlinga čempionāts B divīzijā (3. - 10.janvāris)
Pasaules čempionāts ratiņkērlingā A divīzijā (3. - 10.marts)
Pasaules sieviešu kērlinga čempionāts (16. - 24.marts)
Pasaules senioru sieviešu un vīriešu kērlinga čempionāts (20. - 27.aprīlis)
Pasaules jaukto pāru kērlinga čempionāts (20. - 27.aprīlis)

Foto: WCF / Richard Gray

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji