Nedēļas nogalē notiks Rīgas atklātais kērlinga čempionāts

Arī šogad kērlinga sabiedrība neiztiks bez Rīgas atklātā kērlinga čempionāta. Laika posmā no 16. līdz 18.novembrim sieviešu un vīriešu konkurencē tiks noskaidrotas šī gada labākās komandas.
 

Pirmo reizi “Rīgas atklātais kērlinga čempionāts” notika 2010.gadā, līdz ar to šis būs jau pēc skaita devītais čempionāts. Šosezon turnīrs pulcēs 19 komandas – deviņas sieviešu un 10 vīriešu no visas Latvijas, kuru vidū būs komandas ar stāžu, gan junioru komandas, gan spēlētāji, kas veiks pirmos ierakstu kērlinga sacensību ailēs.
 

Dāmu konkurencē komandas sadalītas trīs grupās. Katra komanda grupā aizvadīs divas spēles. Cīņu pusfinālā turpinās visu grupu 1.vietas ieguvējas un viena labākā 2.vietas ieguvēja. Savukārt kungu konkurencē komandas izspēlēs turnīru pēc izslēgšanas metodes. Katra uzvara komandas pavirzīs tuvāk cīņai par “Rīgas atklātais kērlinga čempionāts 2018” titulu.

Grupu spēles norisināsies 16. un 17.novembrī, savukārt pusfināli un fināli 18.novembrī. Sieviešu konkurencē fināla spēle notiks plkst. 13:30, bet vīriešu konkurencē uzvarētāju noskaidros no plkst. 16:00.
 

Čempionāta spēles Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H varēs skatīties bez maksas.

“Rīgas atklāto kērlinga čempionātu 2018” organizē biedrība “Sporta klubs “OB” ar Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.


Foto: Zigismunds Zālmanis

 

 

 

Informāciju sagatavoja: “Sporta klubs “OB”

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji