Latvijas sieviešu izlase bez uzvarām atgriežas no turnīra Šveicē, uzvar Čehija

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 9. līdz 11.novembrim Latvijas sieviešu kērlinga izlase piedalījās „International ZO Women`s Curling Tournament” turnīrā Vetcikonā, Šveicē, lai labāk sagatavotos startam Eiropas kērlinga čempionātā. Par šo sacensību uzvarētāju kļuva Annas Kubeškovas komanda no Čehijas.
 

Pasaules kērlinga tūres sieviešu posmā „International ZO Women`s Curling Tournament” piedalījās 17 komandas, to vidū arī Latvijas sieviešu kērlinga izlase, kura līdzīgās spēlēs zaudēja visām savām grupas pretiniecēm.

Pirmajā spēlē tikai pēdējā endā, zaudējot punktu šo sacensību finālistei – Alīnas Kovaļovas komandai no Krievijas, viņas cieta zaudējumu (3:4). Otrajā spēlē diemžēl piektajā un sestajā endā kopā zaudētie seši punkti, noveda pie zaudējuma visā spēlē (5:7).

Līdzīgi kā otrajā spēlē, tā arī trešajā atdotie četri punkti sestajā endā neļāva mūsu izlasei noturēt pārsvaru, zaudējot spēli ar 5:6. Šādu pašu scenāriju piekopjot grupas pēdējā spēlē, neizdevās iegūt nevienu uzvaru šajā turnīrā.
 

Annas Kubeškovas komanda (Čehija) pamatturnīrā zaudēja divas spēles no piecām, tomēr viņas kvalificējās ceturtdaļfinālam. Tajā pārliecinoši ar 9:3 tika pieveikts Andreas Šopas komanda no Vācijas. Pusfinālā tikai ekstra endā viņai izdevās pieveikt Irēnas Šori komandu no Šveices (4:3). Turklāt arī fināla spēlei pret A.Kovaļovas komandu (Krievija) bija nepieciešams ekstra ends, pēc kura ar 8:6 uzvaru izcīnīja čehietes un triumfēja „International ZO Women`s Curling Tournament” turnīrā otro gadu pēc kārtas. Savukārt trešo vietu I.Šori (Šveice) un Danielas Jenčas (Vācija) duelī ieguva šveicietes (5:3).

Latvijas sieviešu izlases sastāvs: Iveta Staša-Šaršūne (skips), Ieva Krusta, Santa Blumberga, Evelīna Barone.

Latvijas sieviešu izlases spēļu grafiks:
Z 3:4 – A.Kovaļova (Krievija)
Z 5:7 – R.Kaizere (Šveice)
Z 5:6 – S.Džeksone (Skotija)
Z 5:6 – U.Hegnere (Šveice)

/U – uzvara, Z – zaudējums/

 

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji