Junioru izaicinājuma kausa kopvērtējumā uzvar A.F.Guste un A.Baranovskis

Sestdien, 10.novembrī pēc aizvadītā trešā posma noslēdzās “LONGGO Mixed Doubles Izaicinājuma kauss junioriem”. Šī posma uzvarētāju godā Anna Frančeska Guste, kas izcīnīja pirmo vietu kopvērtējumā, un Roberts Reinis Buncis, kuram neizdevās panākt Aleksandru Baranovski, kas izrādījās labākais pēc trim posmiem.
 

A.F.Guste un R.R.Buncis pēdējā posmā izcīnīja divas uzvaras trīs spēlēs, kas deva pirmo vietu posma kopvērtējumā. Katrīna Gaidule un Aleksandrs Baranovskis ar labāko DSC rādītāju, no visiem dalībniekiem, ieguva otro vietu, aiz sevis trešajā vietā atstājot Annu Lasmani un Krišu Vondu, bet ceturto vietu šajā posmā ieņēma Betija Gulbe un Ričards Vonda.

Šī uzvara A.Fr.Gustei deva septiņus punktus un iespēju no otrās vietas pakāpties uz pirmo, līdz ar to kļūstos par “LONGGO Mixed Doubles Izaicinājuma kauss junioriem” uzvarētāju meiteņu konkurencē. Savukārt puišu konkurencē savu pirmo vietu līdz pat beigām izdevās noturēt A.Baranovskim. Toties R.R.Buncim lieliskais sniegums šajā posmā ļāva pakāpties no piektās vietas un kausa kopvērtējumā izcīnīt otro vietu.
 

Kopvērtējuma TOP3 meitenēm:
Anna Frančeska Guste 17 punkti
Betija Gulbe 13 punkti
Anna Lasmane 12 punkti

Kopvērtējuma TOP3 puišiem:
Aleksandrs Baranovskis 17 punkti
Roberts Reinis Buncis 12 punkti
Ričards Vonda 10 punkti


Sacensību atbalstītāji LONGGO, VENDEN, Latvijas Kērlinga asociācija un Kērlinga halle.

 

 

 

Autore: Linda Mangale


 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji