Jauktie pāri tiksies seriāla trešajā posmā

“Latvian Mixed Doubles Grand Prix” jaukto pāru turnīra trešais posms notiks svētdien, 11.novembrī. Tā pat kā otrajā posmā, arī šajā startēs sešas komandas.

Daces Regžas/Anša Regžas komanda kā kopvērtējuma līderi mēģinās palielināt punktu pārsvaru šajā posmā, jo tuvākie sekotāji – otrās un trešās vietas ieguvēji šajā posmā nepiedalīsies. Toties Evitas Regžas/Renāra Freidensona komandai būs iespēja no ceturtās pozīcijas pakāpties kādu vietu augstāk. Arī Dacei Zīlei/Aivim Krimskim šis būs trešais “Latvian Mixed Doubles Grand Prix” posms un iespēja no sestās vietas pacelties augstāk.

Izlaižot otro posmu, uz kopvērtējuma punktu krāšanu atgriezusies Jeļenas Rudzītes/Jāņa Rēdliha komanda. Savukārt Elgas Bremanes/Andra Bremaņa seniora un Elēnas Kāpostiņas/Jāņa Rudzīša komandām šis būs pirmais starts šīs sezonas “Latvian Mixed Doubles Grand Prix” jaukto pāru turnīra seriālā.
 

Sešu komandu dalība nedaudz pamainījusi izspēles kārtību. Komandas sadalītas divās grupās pa trijām, kurās aizvadīs divas spēles. Pēc šīm spēlēm visas komandas tiks sarindotas 1.-6.vietai, kur pirmo ņems vērā uzvaru skaitu, otro – LSD summu. Pēc šī sadalījuma 1.vieta cīnīsies ar 2.vietu par uzvaru šajā posmā, pārējie divi mači notiks starp 3. un 4.vietu, 5. un 6.vietu.

Kopvērtējuma līderi pēc otrā posma:
D.Regža/A.Regža – 229 punkti
I.Linde/A.Veidemanis – 134 punkti
S.Blumberga/R.Gulbis – 94 punkti

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji