Latvijas vīriešu kērlinga izlase sagatavošanās turnīru Šveicē noslēdz ar trīs uzvarām

Pēdējo turnīru pirms Eiropas kērlinga čempionāta aizvadījusi Latvijas vīriešu izlase. Ar mainīgām sekmēm viņi no 2. līdz 4.novembrim startēja “Grand Prix Bern Inter 2018” sacensībās Bernē, Šveicē, kur par uzvarētājiem kļuva komanda no Itālijas.

Pirmo reizi “Grand Prix Bern Inter” turnīrs norisinājās zem pasaules kērlinga tūres (WCT) zīmes, lai gan šogad tas 24 komandas no dažādām valstīm uz ledus pulcēja jau 22. reizi. Mājinieku komandas kā ierast bija vairākumā, tomēr šī gada tituls aizceļoja uz kaimiņu valsti Itāliju.
 

Finālā cīnījās Latvijas pasaules kērlinga tūres posma dalībnieki no Skotijas ar Robinu Braidonu priekšgalā un gados jaunā Itālijas komanda ar Amosu Mosaneru skipa pozīcijā. Līdz šai spēlei abām komandām septiņās spēlēs tikai viens zaudējums, kas garantēja līdzīgu cīņu uz ledus. Pirmajā endā skotiem izdevās iegūt trīs punktus, tomēr pretinieks pēc četriem endiem nekur tālu viņus nepalaida (3:4). Likās jau, ka pēc piektā enda iegūtais trīs punktu pārsvars (6:3) skotiem nodrošinās uzvaru, tomēr spēle ievirzījās citā gultnē. Nozogot septīto un astoto endu, Itālijas komanda panāk neizšķirtu (6:6). Bet ar to zagšanas sērija nebeidzās. Arī ekstra endu itāļi nospēlē uz nozagtu punktu, kas ļauj izcīnīt uzvaru ar 7:6 un “Grand Prix Bern Inter 2018” titulu.

Spēle par 3.vietu norisinājās starp divām mājinieku komandām ar Marko Hesli un Andrinu Šnaideru skipu pozīcijās. Arī šī spēle noritēja punkts punktā un nozogot punktu astotajā endā (6:5) pirmo trijnieku šajās sacensībās noslēdza M.Hesli vadītā komanda.
 

Šajā turnīrā tika noskaidrots arī mierinājuma kausa ieguvējs. Šajā izcīņā iekļuva arī Latvijas komanda, jo pēc trim zaudējumiem pirmajās četrās spēlēs viņi izstājās no cīņas par “Grand Prix Bern Inter 2018” titulu. Uzvaras pirmajās divās mierinājuma kausa izspēles spēlēs ļāva vīriešu izlasei iekļūt tā ceturtdaļfinālā. Diemžēl šajā mačā viņi sešos endos ar 2:6 piekāpās Lusiēna Lotenbaha komandai no Šveices un izstājās no turnīra. Līdz ar to L.Lotenbaha komanda nokļuva mierinājuma kausa finālā, kurā piekāpās saviem tautiešiem – J.Hesa komandai ar 4:7.

Latvijas vīriešu izlases sastāvs: Ritvars Gulbis (skips), Raivis Bušmanis, Aivars Avotiņš, Anrijs Briežkalns.

Latvijas vīriešu izlases spēļu rezultāti:
Z 2:5 – M.Rioss (Šveice)
Z 3:7 – S.Gemplers (Šveice)
U 8:7 – V.Hagalē (Šveice)
Z 3:5 – K.Bangerters (Šveice)
U 7:6 – P.Bersē (Šveice) – mierinājuma kausa spēle
U 7:5 – D.Vests (Šveice) – mierinājuma kausa spēle
Z 2:6 – L.Lotenbahs (Šveice) – mierinājuma kausa pusfināls

/U – uzvara, Z – zaudējums/

 

 

 

Autore: Linda Mangale

hm, šķiet, ka rezultātus arī www.worldcurl.com ievieto paši turnīru organizatori. Precizējiet rezultātus, lai visi zina !!
2018-11-05 15:29:06
Paldies Tev par rakstiem! Par worldcurl - nu, kamēr nekā labāka nav, jāiztiek ar to pašu. Vismaz kaut kas :)
2018-11-05 09:50:56
Paldies, Robert! P.s. Worldcurl nav forša lapa :D!
2018-11-05 09:44:15
Worldcurl protams ir forša lapa, taču turnīra mājas lapā ir nedaudz citi, precīzāki rezultāti (attiecībā uz mierinājuma kausu).
2018-11-05 09:34:09

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji