Vīriešu kērlinga izlasei pēdējais pārbaudes turnīrs Šveicē pirms Eiropas čempionāta

Lai pilnvērtīgāk sagatavotos Eiropas kērlinga čempionātam, Latvijas vīriešu izlase dosies uz pēdējo sagatavošanās turnīru Bernē, Šveicē. “Grand Prix Bern Inter 2018” sacensības norisināsies no 2. līdz 4.novembrim.

Šogad “Grand Prix Bern Inter” turnīrs komandas uz ledus pulcēs 22. reizi, bet tikai šosezon tas pievienojies pasaules kērlinga tūres (WCT) sacensību sarakstam. Turnīrā startēs 24 vīriešu kērlinga komandas, kurās būs dalībnieki no Francijas, Itālijas, Skotijas, Spānijas, Šveices, Vācijas, Zviedrijas un mūsu Latvijas izlase.
 

Turnīrs tiek izspēlēts pēc „Triple-knock-out” sistēmas, tas nozīmē, ka pēc trim zaudējumiem komanda izstājas no cīņas par uzvaru turnīrā un galveno naudas balvu 5000 Šveices franku. Tomēr komandām, kuras būs izslēgtas no cīņas par galveno balvu līdz sestdienas plkst. 17:00, būs iespējas turpināt cīņu mierinājuma kausā un uzvarētājam iegūt naudas balvu 800 Šveices franku.

Latvijas izlase turnīru uzsāks pret “Grand Prix Bern Inter 2017” titula ieguvējiem, kur skipa pozīcijā Martins Rioss. Viņš kā zināms ir arī 2017.gada pasaules čempions un 2018.gada Phjončhanas olimpisko spēļu vicečempions jaukto pāru disciplīnā. Nākamās spēles pretinieks mūsu komandai būs zināms atkarībā no iegūtā rezultāta pirmajā spēlē.
 

Sacensību fināla spēle norisināsies 4.novembrī plkst. 15:30 pēc Latvijas laika, bet mierinājuma kauss tiks izspēlēts plkst. 12:00 pēc Latvijas laika.

Izlases sastāvs: Ritvars Gulbis (skips), Raivis Bušmanis, Aivars Avotiņš, Anrijs Briežkalns.

Latvijas vīriešu izlases spēļu grafiks:
02.11. (pēc Latvijas laika)
08:30 – M.Rioss (Šveice)
14:00 – ja pirmā spēle tiks uzvarēta
14:00 – ja pirmā spēle tiks zaudēta

Foto: Ričards Zaļmežs

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji