E.Stabulniece/A.Baranovskis labākie izaicinājuma kausa otrajā posmā

“LONGGO Mixed Doubles Izaicinājuma kauss junioriem” otrais posms noslēdzies. Sestdien, 13.oktobrī par tā uzvarētājiem kļuva Elīza Stabulniece un Aleksandrs Baranovskis.
 

Elīzai Stabulniecei un Aleksandram Baranovskim izdevās gūt uzvaras visās trīs spēlēs un pelnīti kāpt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Otrajā vietā duets Betija Gulbe un Krišs Vonda. Savukārt trešajā vietā Anna Frančeska Guste un Roberts Reinis Buncis. Jāatzīmē zemākā DSC metienu īpašnieki – Anna Lasmane un Ričards Vonda.

Pēc izspēlētiem diviem posmiem kopvērtējuma pirmajās vietās ar 12 punktiem atrodas Betija Gulbe un Aleksandrs Baranovskis. Viņiem uz papēžiem min Anna Frančeska Guste (10 punkti) un Ričards Vonda (9 punkti).
 

Spēlētāji piesakās individuāli un, ņemot vērā reitingu, tiek sadalīti komandās pēc principa juniors ar lielāku pieredzi spēlē ar ne tik pieredzējušu. Tādā veidā tiek izlīdzināts spēku samērs un uzvarētāju ir grūti prognozēt.

“LONGGO Mixed Doubles Izaicinājuma kauss junioriem” paredzēti trīs posmi:

  • 15.septembrī (noslēdzies)
  • 13.oktobrī (noslēdzies)
  • 10.novembrī (pieteikšanās līdz 2.novembrim – nenokavē!)

Gaidām juniorus no Rīgas, Talsiem un Ventspils.

Tiekamies noslēdzošajā posmā 10.novembrī!
 

Liels paldies mūsu draugiem LONGGO un īpaši Ievai Palmai un Baibai Kauliņai, VENDEN un kluba biedriem Evita Regžai, Ansim Regžam un Dacei Regžai.

Turnīrs notiek pateicoties Latvijas Kērlinga asociācijas un Kērlinga halles finansiālam atbalstam.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Sporta klubs “OB”

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji