Pasaules jaukto kērlinga komandu čempionātu sestdien uzsāks Latvijas izlase

Pirmo reizi pasaules jaukto kērlinga komandu čempionāts norisināsies Kanādā. Šogad 35 komandas, ieskaitot Latvijas izlasi, no 13. līdz 20.oktobrim cīnīsies par pasaules čempionu titulu.

Šis jaukto kērlinga komandu vēsturē ir pirmais pasaules čempionāts, kas norisināsies ārpus Eiropas. Kanādas pilsēta Kelovna, kas atrodas Britu Kolumbijā, būs pirmā, kura izdarīs šo vēsturisko ierakstu.
 

Šogad Taivānai šis būs debijas pasaules čempionāts. Tieši ar viņiem Latvijas izlasei nāksies tikties C grupas spēlēs. Kopumā čempionāta 35 komandas ir sadalītas pa četrām grupām, kurās aizvadīs apļa turnīra kārtu.

A grupa: Anglija, Baltkrievija, Honkonga, Itālija, Kazahstāna, Skotija, Turcija, Vācija, Velsa
B grupa: ASV, Austrālija, Brazīlija, Dānija, Īrija, Krievija, Nīderlande, Somija, Šveice
C grupa: Čehija, Francija, Horvātija, Igaunija, Latvija, Polija, Spānija, Taivāna, Zviedrija
D grupa: Austrija, Japāna, Jaunzēlande, Kanāda, Norvēģija, Slovākija, Slovēnija, Ungārija

Pēc grupu turnīra, katras grupas pirmās vietas ieguvēja automātiski kvalificējas ceturtdaļfinālam, savukārt grupu otrās un trešās vietas ieguvējas izspēlēs kvalifikācijas kārtu, par iespēju tikt ceturtdaļfinālā. Čempionāta pēdējā dienā notiks pusfinālu un fināla cīņas.
 

Latvijas izlase pasaules čempionātu uzsāks pret Zviedriju. Trešajā spēlē pretim stāsies Čehijas izlase ar Lukašu Klimu sastāvā, kurš pagājušā gada čempionātā izcīnīja bronzas medaļu. Tiesa šogad viņš spēlēs skipa pozīcijā ar jau pavisam citu komandu. Grupā pretim stāsies arī kaimiņi igauņi, ar kuriem septembra sākumā jau tika spēlēts “Riga Open 2018” turnīrā, izcīnot pārliecinošu uzvaru.
 

Latvijas jauktās izlases sastāvs: Jānis Rudzītis, Jeļena Rudzīte (skips), Didzis Pētersons, Dace Spilnere.
 

Latvijas jauktās izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):
13.10. 18:00 – Zviedrija
14.10. 02:00 – Horvātija
14.10. 18:00 – Čehija
15.10. 18:00 – Igaunija
16.10. 22:00 – Taivāna
18.10. 06:00 – Polija
18.10. 22:00 – Spānija
19.10. 06:00 – Francija
 

Latvijas jauktās izlases galvenie atbalstītāji - LIVE RīGA (www.liveriga.com), Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (www.iksd.riga.lv), OKS (smērvielas, aerosoli un apkopes materiāli) oficiālais izplatītājs Latvijā (www.okstrade.lv) un SIA “ALD Automotive” (www.aldautomotive.lv); atbalstītāji – SIA “Aquasystems”.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Reti kuram no Latvijas ir izdevies uzspēlēt kērlinga mekā Kanādā. Lai paliek tikai pozitīvie iespaidi no šī brauciena! Turam īkšķus un ticu, ka būs labi.
2018-10-12 12:33:23
Kaut piepildās tikai mūsu pozitīvās prognozes!! :))
2018-10-11 22:05:54

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji