Iepazīsti kērlingu Ventspilī bez maksas!

Ventspils kērlinga klubs aicina trīs oktobra svētdienas pēc kārtas – 7., 14. un 21.oktobrī interesentus iepazīties olimpisko sporta veidu – kērlingu.

Kērlings ir spēle, ko var spēlēt ikviens – sākot no jauniešu un līdz pat senioru vecumam. Lai sāktu spēlēt kērlingu, iesākumā pietiks ar vēlmi pamēģināt un nedaudz sportiska azarta. Tāpēc Ventspils kērlinga klubs turpina interesentus iepazīstināt ar olimpisko sporta veidu kērlingu, aicinot – nāciet, mācieties un spēlējiet kopā ar mums!

Aicinām ikvienu interesentu, kas vecāks par 12 gadiem. Trīs nodarbībās Ventspils kērlinga kluba biedru vadībā būs iespēja apgūt kērlinga spēles pamatus – iepazīties ar kērlinga spēles noteikumiem, apgūt spēles un treniņu iemaņas, kā arī kērlinga spēlētāja ētikas kodeksu. Kērlingu tā īsti var saprast tikai pašam izmēģinot, un kas zina – var būt tieši kērlings ir jūsu sporta veids!

Kērlingā izmaksas parasti sedz paši sportisti, taču Ventspils kērlinga klubs ar Ventspils pilsētas domes un Olimpiskā centra „Ventspils” atbalstu jaunās sezonas sākumā ir sagādājis visiem interesentiem, kuri vēlas apgūt kērlinga spēli, iespēju bez maksas apgūt kērlinga spēles iemaņas.

Trīs oktobra svētdienu rītus gaidām jūs Olimpiskā centra “Ventspils” ledus hallē:

7.oktobrī
09:45 – tiekamies foajē uz īsu instruktāžu
10:00 – 11:30 – nodarbības uz ledus

14.oktobrī
10:00 – 11:30 – nodarbības uz ledus

21.oktobrī
10:00 – 11:30 – nodarbības uz ledus

Vēl piebilstams, ka kērlinga spēlētājam ir nepieciešams ērts, vidēji silts sportisks apģērbs, cimdi un maiņas sporta apavi (ja kājas ir salīgas, vēlams apavos ielikt zolītes ar foliju). Uz ledus neklājas kāpt ar ielas apaviem. Kērlinga apmācībai nepieciešamo inventāru – birsti un slīdzoli varēs saņemt hallē.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji