Eiropas sporta nedēļu papildina kērlinga nodarbības uz ledus

Visas iepriekšējās nedēļas garumā Eiropas Sporta nedēļas laikā no 24. līdz 28.septembrim Latvijas Kērlinga asociācija piedāvāja iedzīvotājiem iespēju apmeklēt bezmaksas kērlinga treniņus uz ledus treneru pavadībā.
 

Šīs nodarbības tika rīkotas sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi, Eiropas Komisiju un Izglītības un zinātnes ministriju. Piecu dienu laikā Kērlinga halli apmeklēja vairāk kā 80 cilvēku.

Tā kā kērlings ir daudzpusīgs sporta veids un piemērots dažādām cilvēku grupām, tad nodarbības tika rīkotas bērniem, bērniem ar invaliditāti, cilvēkiem ratiņkrēslos, pieaugušajiem un senioriem (50+).
 

Visiem interesentiem, kuri vēlas nodarboties ar kērlingu arī turpmāk mēs piedāvājam jauniešu nodarbības vecumā no 10 līdz 20 gadiem, kas norisinās katru pirmdienu un trešdienu laika posmā no 16:30 līdz 18:00. Savukārt pieaugušie var nākt papildināt savas kērlinga zināšanas otrdienās 20:00 – 21:00.

Nodarbības norisinās Rīgā, Kērlinga hallē Biķernieku ielā 121H. Sīkāku informāciju par jauniešu apmācībām var uzzināt rakstot e-pastu: curling@curling.lv vai ieskatoties www.curling.lv mājas lapā, bet par pieaugušo apmācībām var interesēties: info@kerlingahalle.lv vai www.kerlingahalle.lv.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji