Jaukto pāru turnīrā Igaunijā startēs olimpiskie medaļnieki, arī divi pāri no Latvijas

Šajā nedēļas nogalē no 20. līdz 23.septembrim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisināsies kārtējais pasaules kērlinga tūres (WCT) jaukto pāru turnīra posms. “WCT Tallinn Mixed Doubles International 2018” turnīrā piedalīsies arī Ievas Rudzītes/Arta Zenteļa un Ilutas Lindes/Arņa Veidemaņa komandas no Latvijas.
 

“WCT Tallinn Mixed Doubles International” jaukto pāru turnīrs otro gadu kā ir iekļauts pasaules kērlinga tūres kalendārā. Šogad tas uzņems 18 komandas no 11 dažādām valstīm – Čehijas, Igaunijas, Krievijas, Latvijas, Norvēģijas, Polijas, Somijas, Spānijas, Šveices, Zviedrijas un tālās Singapūras.

Dalībnieku vidū būs gan Phjončhanas olimpisko spēļu sudraba (Dž.Pereta/M.Rioss – Šveice) un bronzas (K.Skasliena/M.Nedrogotens – Norvēģija) medaļu ieguvēji, gan pagājušā gada turnīra uzvarētāji M.Tūrmane/H.Lills no Igaunijas, gan iepriekšējā Eiropas jaukto pāru posma “Oberstdorf Intermational Mixed Doubles Cup” otrās vietas ieguvēji S.Paulova/T.Pauls no Čehijas.
 

Uz turnīru dosies arī divas komandas no Latvijas I.Rudzīte/A.Zentelis un I.Linde/A.Veidemanis. Komandas vispirms aizvadīs spēles savās grupās, izspēlējot viena apļa turnīru. Pēc iegūtajiem rezultātiem pamatturnīrā komandas tiks sarindotas no 1. līdz 18.vietai. Labākā komanda nodrošinās sev vietu pusfinālā, savukārt 2. – 7.vietas ieguvēji savā starpā noskaidrot atlikušos pusfinālistus, lai turpinātu cīņu par otrā “WCT Tallinn Mixed Doubles International” turnīra titulu.
 

I.Rudzītes/A.Zenteļa komandas spēļu grafiks:
20.09 (pēc Latvijas laika)
20:00 – M.Szeliga-Frīnija/P.Frīnijs (Polija)
21.09 (pēc Latvijas laika)
12:25 – O.Kauste/A.Kauste (Somija)
18:50 – M.Tūrmane/H.Lills (Igaunija)
22.09 (pēc Latvijas laika)
10:00 – S.Vilda/T.Kūpers (Šveice)
17:00 – K.Skasliena/M.Nedregotens (Norvēģija)

I.Lindes/A.Veidemaņa komandas spēļu grafiks:
21.09 (pēc Latvijas laika)
10:00 – A.Moskaļova/A.Jeremins (Krievija)
17:00 – S.Kai-Huijī/L.Lo-Kiao (Singapūra)
22.09 (pēc Latvijas laika)
08:00 – Dž.Pereta/M.Rioss (Šveice)
14:00 – E.Juhaza/M.Usipavalniemi (Somija)
21:15 – T.Vestmana/R.Ālbergs (Zviedrija)

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji