No Vācijas bez uzvarām atgriežas D.Regžas/A.Regžas jauktā pāra komanda, uzvar zviedri

Vācijas pilsētā Oberstdorfā no 7. līdz 9.septembrim norisinājās otrais “Oberstdorf International Mixed Doubles Cup” jaukto pāru kērlinga turnīrs. Par uzvarētājiem kļuva Džoannas Heldinas un Kristiāna Lindstrēma komanda no Zviedrijas. Savukārt Sporta kluba “OB” komandai Dacei Regžai un Ansim Regžam neizdevās izcīnīt nevienu uzvaru.

Pasaules kērlinga tūres (WCT) 2018./2019. gada sezonas trešais jaukto pāru posms “Oberstdorf International Mixed Doubles Cup” pulcēja 20 komandas no Eiropas valstīm Čehijas, Francijas, Itālijas, Latvijas, Polijas, Skotijas, Somijas, Šveices, Ungārijas, Vācijas un Zviedrijas. Tieši vienīgā komanda no Zviedrijas izrādījās pārāka par visām pārējām komandām.

 

Grupu turnīra kārtas pēdējā spēlē Zviedrijas Dž.Heldinas/K.Lindstrēma komanda piedzīvoja savu vienīgo zaudējumu turnīrā. Toties pēc šī zaudējuma sāka uzvaras gājienu izslēgšanas spēlēs, aizcīnoties līdz finālam. Tajā viņi tikās ar pagājušā gada šī turnīra uzvarētājiem Suzannu Paulovu/Tomašu Paulu no Čehijas.

Šī spēle izvērtās ļoti spraiga jau no paša sākuma, pēc četriem nospēlētiem endiem uz tablo neizšķirts 3:3. Lai gan piektajā endā zviedriem izdodas iegūt trīs punktus, tomēr sestajā čehi papildina savu punktu krājumu ar četriem un panāk 7:6 savā labā.

Septītajā endā punktu paņem Dž.Heldina/K.Lindstrēms (7:7), bet astotajā izdodas vienu nozagt, kas viņiem nodrošina uzvaru ar 8:7 un izcīnītu “Oberstdorf International Mixed Doubles Cup” turnīra titulu.

Spēlē par 3.vietu sacentās Jana Safarikova/Radeks Bohacs no Čehijas ar Danielas Ruppas/Kevina Vunderlina komandu no Šveices. Tā pat kā finālspēlē arī šajā pēc četriem endiem 3:3 neizšķirts. Piektajā endā čehiem izdodas paņemt divus punktus, uz ko sestajā endā šveiciešu duets atbild tikai ar vienu (4:5), bet pēc septītā enda viņiem izdodas rezultātu izlīdzināt (5:5). Astotajā endā J.Safarikova/R.Bohacs izcīna trīs punktus (8:5), kā arī 3.vietu šajās sacensībās.

 

Sporta kluba “OB” komanda D.Regža/A.Regža turnīru uzsāka pret 3.vietas ieguvējiem J.Safarikovu/R.Bohacu. Lai gan pirmo endu izdevās nozagt, gūstot vienu punktu, tomēr spēles turpinājumā pretinieki vairs nedeva iespējas kaut ko uz tablo mainīt. Līdz ar to spēle noslēdzās ar zaudējumu 1:10.

Pret Vācijas komandu L.Kappu/B.Kappu pēc pirmajiem diviem ediem mūsu komanda atradās iedzinējos 0:4. Atspēlēties neizdevās. Lai gan septītajā endā tika gūti trīs punkti, tomēr ar to bija par maz, lai ko labotu, spēlei beidzoties ar 5:7.

Pret šī turnīra uzvarētājiem D.Regža/A.Regža jau pirmajā endā zaudēja piecus punktus. Komandas turpmākajos endos spēja gūt tikai pa punktam, katra pa reizei pretiniekam to nozogot. Tomēr gala rezultātā, iegūtie pieci punktu spēles sākumā, tā arī netika atspēlēti un nācās piekāpties arī trešajā turnīra spēlē (3:7).

Pēdējā grupu turnīra spēlē mūsu komandai trešajā un ceturtajā endā J.Devo/M.Devo komanda no Šveices nozog pa punktam, kas viņiem pēc ceturtā enda dod pārsvaru 3:1. Toties, nospēlējot precīzi piekto endu, izdodas izvirzīties vadībā ar 4:3. Šos trīs punktus šveicieši uzreiz atgūst nākamajā endā, panākot 6:4 savā labā. Spēles galotnē tomēr veiksme pretinieku pusē, kas liek D.Regžas/A.Regžas komandai kapitulēt ceturto reizi (6:7), izstājoties no turnīra.

 

D.Regžas/A.Regžas komandas spēļu rezultāti:
Z 1:10 – J.Safarikova/R.Bohacs (Čehija)
Z 5:7 – L.Kappa/B.Kapps (Vācija)
Z 3:7 – Dž.Heldina/K.Lindstrēms (Zviedrija)
Z 6:7 – J.Devo/M.Devo (Šveice)

/U - uzvara, Z - zaudējums/

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji