Uz Dāniju pārbaudīt spēkus brauc RKK/Kāpostiņas komanda

Kamēr vairums Latvijas komandu savā starpā cīnīsies te par Rīgā “Riga Open 2018” turnīrā, tikmēr no 7. līdz 9.septembrim Rudzīšu kērlinga kluba komanda ar Elēnu Kāpostiņu priekšgalā startēs “Gentofte Cup 2018” turnīrā Kopenhāgenā, Dānijā.

Gentofte kērlinga klubs, kas uz turnīru pulcēs 18 komandas, atrodas Kopenhāgenas priekšpilsētā. Dalībnieku vidū atrodamas tikai divas ārzemju komandas, pārējās 16 ir Dānijas kērlinga klubu komandas. Viena viesu komanda ieradīsies no Ukrainas, bet otra būs mūsu RKK/Kāpostiņas komanda.

Komandas sadalītas divās grupās - vienā astoņas, bet otrā 10 komandas. Pirmās spēles pretinieks tiks noteikts izlozes rezultātā, bet nākamās divas grupas spēles tiks aizvadītas pēc iepriekšējo spēļu rezultātiem, kopumā grupā izspēlējot trīs spēles.

Pēc grupu turnīra komandas tiks sakārtotas secībā 1. - 12.vieta un svētdien tiks izspēlētās izšķirošās spēles, lai noskaidrotu “Gentofte Cup 2018” turnīra uzvarētāju.

RKK/Kāpostiņas komandas pirmās spēles pretinieks pagaidām nav zināms, bet ir zināms, ka tā norisināsies 7.septembrī plkst. 20:30 pēc Latvijas laika. Savukārt otrā un trešā mūsu komandas grupas spēle notiks attiecīgi 8.septembrī plkst. 11:30 un plkst. 17:00 pēc Latvijas laika.

Turnīra finālspēle, spēle par 3.vietu un spēles par vietu sadalījumu līdz 10.vietai norisināsies 9.septembrī plkst. 15:00 pēc Latvijas laika.

Komandas sastāvs: Elēna Kāpostiņa (skips), Dace Zīle, Dace Spilnere-Pūciņa, Maija Prozoroviča.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji