Ventspils kausu izcīna Krievijas un Baltkrievijas apvienotā kērlingistu komanda

No 23. līdz 25.augustam Olimpiskā centra ”Ventspils” ledus arēnā notika 17. starptautiskais kērlinga turnīrs ”Ventspils kauss 2018”, kurā sacentās 20 komandas ar dalībniekiem no Baltkrievijas, Dānijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Skotijas un Ukrainas.

2018.gada Ventspils kauss nonāca Krievijas un Baltkrievijas kērlingistu apvienotās komandas “Medved” rokās (Aleksandrs Orlovs, Pāvels Kolobukhovs, Alīna Pavlučika, Vitālijs Burmistrovs), kas spēja uzvarēt visas turnīra spēles.

Otrā vieta turnīrā un sudraba kauss tika Lietuvas komandai “T Rink” (Tadas Viskupaitis, Vitis Kulakauskas, Paulius Rimeikis, Vidas Sadauskas), bet trešo vietu un bronzas kausu izcīnīja Dānijas, Skotijas un Latvijas spēlētāju apvienotā komanda “Scandaltastic” (Kamilla Jensena, Maija Prozoroviča, Linda Mangale, Marks Kallans). Abas komandas vienīgo zaudējumu turnīrā piedzīvoja tikai spēlēs ar šī turnīra uzvarētāju – komandu “Medved”.

Ceturto vietu turnīrā spēja izcīnīt Latvijas kērlinga jaunā paaudze – komanda “Maziņās” (Madara Bremane, Santa Blumberga, Evelīna Barone, Laura Gaidule, Anrijs Briežkalns).

No Ventspils kērlinga kluba komandām Zelta grupā iekļuva komandas “Ostas celtnieks” (Uldis Sakne, Andris Janbergs, Jānis Birznieks, Renāts Vieško, Santa Blumberga) un “Pērles” (Gunta Millere, Aija Rudzīte, Agita Puriņa, Indra Veckāgane), 20 komandu konkurencē iegūstot attiecīgi 5. un 10.vietu.

Sudraba grupā 1.vietu izcīnīja komanda “Relako” (Ieva Bērziņa, Dzintars Bērziņš un Inga Apmane), 2.vietu – “V- Faktors” (Dace Ābelīte, Tīna Siliņa, Ritvars Graumanis, Megija Graumane ), bet trešo vietu komanda “Versija” (Andris Bremanis, Elga Bremane, Andris Bremanis, Aivis Krinskis).

Kērlinga spēle nevar izdoties bez laba, īpaši sagatavota ledu. Šogad turnīra dalībnieki, tajā skaitā arī Pasaules kērlinga federācijas ledus meistars Marks Kallans, bija ļoti apmierināti ar ventspilnieku sagatavotā kērlinga ledus kvalitāti. Par to liels paldies halles vadībai un tehniskajam personālam, bet īpaši Ventspils kērlinga kluba biedriem Andrim Janbergam, Jānim Birzniekam un kluba junioriem par ieguldīto darbu un entuziasmu.

Ventspils kausa izcīņa kērlingā notika ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Latvijas Kērlinga asociācijas finansiālu atbalstu. Turnīru organizēja Ventspils kērlinga klubs, sadarbībā ar Olimpisko centru „Ventspils”.

 

Foto: Juris Presņikovs

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane, Ventspils kērlinga klubs

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji