Jaukto pāru pasaules tūres posms Ziemas spēlēs Jaunzēlandē

Šosezon pirmo reizi pasaules kērlinga tūres (WCT) sacensību kalendārā iekļauts jaukto pāru kērlinga posms, kas vienlaicīgi ir arī daļa no “Audi quattro” Ziemas spēlēm. Tajās jaukto pāru kērlinga turnīrs Nesbijas kērlinga klubā, Jaunzēlandē norisināsies no 26. līdz 30.augustam.

Ziemas spēles Jaunzēlandē notiek kopš 2009.gada, pēc kura spēles tika rīkotas ik pa diviem gadiem līdz 2017.gadam. Organizatori nolēmuši neieturēt gada pauzi, bet ļaut pasaules labākajiem atlētiem tikties jau šogad. Bez kērlinga turnīra ziemas spēlēs startēs frīstaila slēpotāji, snovbordisti, kalnu slēpotāji, distanču slēpotāji un hokejisti.

Ar šo jaukto pāru turnīru pasaules kērlinga tūre (WCT) ielauzusies arī pasaules kartes dienvidu puslodē. Sezonas pirmajā jaukto pāru turnīrā startēs 13 komandas. Dalībnieku vidū gan mājinieku komandas, gan pārstāvji no ASV, Austrālijas, Itālijas, Japānas, Kanādas, Norvēģijas, Skotijas un Somijas.

Kā sacensību favorīti jāizceļ Dženifera Džounsa, kura ir pašreizējā pasaules čempione sieviešu komandu konkurencē, un Brents Lengs (Kanāda), kurš ir trīskārtējs pasaules čempions (2007., 2012., 2016.gads) un šogad pārstāvēja savu valsti Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs.

Šim spēcīgajam kanādiešu pārim konkurenci sastādīs Dž.Stirlinga/F.Kingans (Skotija), L.Hjūvita/D.Hjūvits (Austrālija), S.Andersone/K.Dropkins (ASV), M.Ramsfjela/M.Ramsfjels (Norvēģija) un B.Bekera/Š.Bekers (Jaunzēlande), kuriem ir pēdējos divu pasaules jaukto pāru kērlinga čempionātu pieredze.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji