Kērlings kā veselīgs dzīvesveids Centra sporta kvartālā

“Veselīga dzīvesveida diena” šogad norisinājās 9.jūnijā Centra sporta kvartālā (Barona ielā 116a). Rīgas Domes Labklājības departamenta rīkotajā pasākumā piedalījās arī Latvijas Kērlinga asociācija ar grīdas kērlingu.

Salīdzinot ar pagājušo gadu, kad “Veselīga dzīvesveida diena” notika septembra vidū, šogad siltais laiks un skolēnu brīvlaiks daudzus potenciālos pasākuma apmeklētājus bija izvilinājis ārpus pilsētas. Arī grīdas kērlingam uzrunāt Centra sporta kvartāla apmeklētājus nenācās viegli, jo kvartālā esošās aktīvās atpūtas iespējas neļāva apmeklētājiem koncentrēties uz “Veselīga dzīvesveida diena” pasākuma piedāvājumu.

Piecu stundu garumā, kad dažādi sporta klubi, treneri, aktīvo nodarbību skolas savos stendos, kā arī uz skatuves, uzrunāja un iepazīstināja pasākuma dalībniekus ar savu piedāvāto aktivitāti/sporta veidu, ar kērlingu paspēja iepazīties aptuveni 70-80 interesentu.

To vidū bija tādi, kuri knapi varēja akmeni aizgrūst līdz apļiem, bet bija arī tādi, kas jau zin noteikumus un viņu metieni visbiežāk nonāca pašā mājas centrā. Daži bija sarūgtināti, ka viņi vēl nav pietiekoši veci, lai ietu uz ledus treniņiem, bet citi ar prieku paņēma bukletu, lai iespējams rudenī spertu pirmos soļus uz ledus.

Turklāt Pārdaugavas iedzīvotājos bija redzams sarūgtinājums, ka vienīgā kērlinga halle atrodas no viņiem Rīgas otrā galā. Tas tikai motivēja turpināt iesākto un veicināt kērlinga pieejamību ikvienam spēlēt gribošajam.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Pēc Pādaugavas iedzīvotāju reakcijas, uz atbildi kur tad var spēlēt kērlingu, izklausījās gandrīz tā kā Tu uzrakstīji :)
2018-06-13 10:33:54
"Rīgas otrais gals" izklausās pēc 9 stundu lidojuma un 4 stundu mašīnas brauciena... :)))
2018-06-12 22:12:14

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji