Izspēlētas pirmā apļa spēles Latvijas čempionātā jauktajām kērlinga komandām

Šodien, 12.maijā Kērlinga hallē aizsākās Latvijas čempionāts jauktajām kērlinga komandām. Pēc pirmās dienas kopvērtējuma vadībā nonākusi SK OB/Regžas komanda.

Pirmajā čempionāta dienā visas trīs dalībnieces aizvadīja katra pa divām spēlēm. Agrajā rīta spēlē tikās KKR/Vonda ar RKK/Rudzītes komandu. Līdz trešajam endam uz tablo neizšķirts 2:2, turklāt vienu punktu KKR/Vondas komandai izdevās nozagt. Ceturtajā endā RKK/Rudzītes komanda nospēlē uz četriem punktiem, panākot 6:2. Pēc lielā punktu skaita zaudējuma KKR/Vondas komanda nemaz nedomāja padoties, atgūstot zaudēto jau piektajā endā (6:6). Tomēr sesto endu viņu pretinieki noslēdz ar trim punktiem (9:6). Diemžēl septītajā endā KKR/Vondas komanda nespēj gūt punktu, dodot iespēju pretiniekiem nozagt vienu. Līdz ar to pie rezultāta 10:6 spēle noslēdzas par labu RKK/Rudzītes komandai.

Dienas vidū pirmās spēles uzvarētāji – RKK/Rudzīte tikās ar trešo čempionāta dalībnieku SK OB/Regža. Spēle iesākās SK OB/Regžas komandai nozogot vienu punktu pirmajā endā. Ceturtajā endā gūstot divus punktus, vadībā nonāk RKK/Rudzītes komanda (3:2). Spēles rezultāts krasi nemainās līdz septītajam endam, kurā SK OB/Regžas komanda izcīna trīs punktus un panāk 6:4. Viņu pretiniekiem astotajā endā izdodas rezultātu izlīdzināt (6:6), kas noved spēli līdz ekstra endam. Tajā SK OB/Regža izmanto pēdējā akmens tiesības un uzvar spēli ar 7:6.

Vakarpusē uz ledus kāpa SK OB/Regža un KKR/Vonda komandas. Pirmajā spēles endā KKR/Vondas komandai izdevās punktu nozagt, bet spēles turpmākā gaita ievirzījās par labu viņu pretiniekiem. Sākot no trešā enda SK OB/Regžas komanda uzsāka punktu zagšanu. Tas turpinājās līdz pat sestā enda beigām, kad pie rezultāta 7:1 spēle tika noslēgta. Līdz ar to pēc pirmās apļa kārtas ar uzvarām abās spēlēs kopvērtējuma līderos atrodas SK OB/Regžas komanda.

Rīt, 13.maijā visas komandas aizvadīs vēl pa divām spēlēm, pēc kurām tad arī būs skaidrs, kuras no divām komandām nākamajā nedēļas nogalē 19.-20.maija finālsērijā cīnīsies par Latvijas čempiona titulu.

Visas spēles norisinās Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H.

KKR/Vonda: Jānis Vonda, Sanita Saulgrieze, Jurijs Kovešņikovs, Zanda Priste-Vonda
RKK/Rudzīte: Jānis Rudzītis, Jeļena Rudzīte, Didzis Pētersons, Dace Spilnere-Pūciņa
SK OB/Regža: Ansis Regža, Dace Regža, Aivars Gavars, Antra Zvane

Pirmās dienas spēļu rezultāti:
10:6 RKK/Rudzīte – KKR/Vonda
7:6 SK OB/Regža – RKK/Rudzīte
7:1 SK OB/Regža – KKR/Vonda

Kērlinga klubu atšifrējums:
KKR – Kērlinga klubs Rīga
RKK – Rudzīšu kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji