Jauktās kērlinga komandas sacentīsies par Latvijas čempiona titulu

2017./2018.gada sezonas noslēgumā vēl atlicis noskaidrot Latvijas čempionu jauktajām kērlinga komandām. Sacensības norisināsies 12.-13.maijā un 19.-20.maijā.

Olimpisko kērlinga disciplīnu popularitātes pieaugums atstājis iespaidu uz ne olimpisko disciplīnu – jaukto komandu kērlingu. Ar katru gadu Latvijas čempionātu dalībnieku skaits samazinās. Ja vēl pirms trim gadiem čempionātā piedalījās astoņas komandas, tad pēdējos divos gados skaits samazinājās uz pusi, bet šogad godalgotās vietas tiks sadalītas trīs komandu starpā.

Iepriekšējā gadā startēja visas trīs šī čempionāta komandas un par uzvarētājiem kļuva RKK/Rudzīša komanda ar skipu Jāni Rudzīti priekšgalā. Viņi bez čempiona titula izcīnīja tiesības pārstāvēt Latviju pasaules jaukto komandu kērlinga čempionātā Šveicē.

Šī gada čempioni arī iegūs tiesības doties uz pasaules jaukto komandu kērlinga čempionātu (13.10.2018. - 20.10.2018.), kas pirmo reizi tā vēsturē tiks aizvadīts otrpus okeānam – Kanādā, Kelovnas kērlinga klubā, kas ir viens no lielākajiem valstī ar 12 celiņiem.

Latvijas čempionātā komandas pirmajā nedēļas nogalē 12. – 13.maijā aizvadīs divu apļu turnīru, pēc kura divas labākās 19. – 20.maija nedēļas nogalē līdz divām uzvarām noskaidros čempionu.

Visas spēles norisināsies Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H. Būs peejamas video tiešraides.

KKR/Vonda: Jānis Vonda, Sanita Saulgrieze, Jurijs Kovešņikovs, Zanda Priste-Vonda
RKK/Rudzīte: Jānis Rudzītis, Jeļena Rudzīte, Didzis Pētersons, Dace Spilnere-Pūciņa
SK OB/Regža: Ansis Regža, Dace Regža, Aivars Gavars, Antra Zvane

Kērlinga klubu atšifrējums:
KKR – Kērlinga klubs Rīga
RKK – Rudzīšu kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji