Dānijā sāksies Eiropas kērlinga čempionāts C divīzijā
Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā no 12. līdz 16.aprīlim sieviešu un vīriešu kērlinga komandas startēs Eiropas čempionāta C divīzijā, lai nokļūtu starp divām labākajām katrā konkurencē, kas iekļūs B divīzijā.
 
Šogad C divīzijā sacentīsies septiņas sieviešu un astoņas vīriešu kērlinga komandas.
 
Sieviešu izlases:  Austrija, Baltkrievija, Francija, Horvātija, Polija, Slovākija, Slovēnija.
Vīriešu izlases:  Andora, Baltkrievija, Beļģija, Bulgārija, Dānija, Horvātija, Īrija, Rumānija.
 
Pagājušā gada maijā Spānijas un Polijas sieviešu izlases izcīnīja tiesības startēt Eiropas čempionāta B divīzijā. Kā redzams, tad tikai Spānijas izlase spēja tajā noturēties, bet Polijas izlasei neveiksmīgais starts atkal liek cīnīties par atgriešanos B divīzijā. Otra komanda, kas noslīdēja uz C divīziju, bija Baltkrievija.
 
Vīriešu konkurencē pagājušā gada uzvarētāja Spānija un otrās vietas ieguvēja Francija saglabāja savu vietu B divīzijā. No tās uz C divīziju nokrita Beļģija un Dānija.
 
Komandas vispirms izspēlēs apļa turnīra kārtu. Četras labākās sieviešu un četras vīriešu izlases iekļūs izslēgšanas kārtā. Tajā 1.vieta spēlēs pret 2.vietu. Šīs spēles uzvarētājs izcīnīs zelta medaļas un vietu B divīzijā. Savukārt zaudētājs tiksies ar spēles 3.vietas pret 4.vietas uzvarētāju, kur tiks noskaidrota atlikusī ceļazīme uz Eiropas čempionāta B divīziju, kā arī sudraba un bronzas medaļu ieguvēji.
 
Šīs divīzijas uzvarētāji un otrās vietas ieguvēji katrā konkurencē šī gada beigās no 16. līdz 24.novembrim dosies uz Igauniju, kur Tallinā norisināsies Eiropas kērlinga čempionāts gan A, gan B divīzijā.
 
 
Foto: WCF / Alina Androsova
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji