KKR/P.Rožkovas ratiņkērlinga komanda vienas uzvaras attālumā no LČ titula
Šodien, 3.aprīlī divas ratiņkērlinga komandas aizsāka cīņu Latvijas čempionātā, lai noskaidrotu šīs sezonas titula ieguvēju. Pārliecinošāk uz ledus izskatījās KKR/P.Rožkovas komanda, uzvarot abās spēlēs.
 
Pirmajā dienas spēlē komanda Alliance/A.Dimbovskis izcīnīja pēdējā akmens tiesības pirmajā endā. Pieļautās kļūdas viņiem liedza to izmantot, ļaujot pretiniekiem nozagt trīs punktus. Arī nākamajos divos endos KKR/P.Rožkovas komanda nozog kopumā trīs punktus, panākot 6:0 vadību. Ceturtajā endā Alliance/A.Dimbovska komanda rezultātu samazina uz pusi (3:6), kas deva cerību, ka spēle tik ātri nebeigsies. Tomēr turpmākajos endos viņiem nekādi neizdodas atspēlēties. KKR/P.Rožkovas komanda palielina rezultātu starpību sev par labu līdz +5 pēc septiņiem endiem un gala rezultātā uzvar ar 9:4.
 
Otrā čempionāta spēle iesākās ar minimālu punktu guvumu, 1:1 pēc diviem endiem. Tomēr tas bija klusums pirms vētras. Pēc izcīnītiem diviem punktiem ar pēdējo akmeni trešajā endā, KKR/P.Rožkovas komandai izdodas nozagt kopumā trīs punktus nākamajos divos endos. Pretinieku komandas iegūto +5 pārsvaru Alliance/A.Dimbovska komanda samazina līdz +3 pēc sestā enda. Visas iespējas atlikušajos divos endos izcīnīt uzvaru. Diemžēl tā netika izmantota, jo setītajā endā grūtie četri punkti KKR/P.Rožkovas komandai atnes uzvaru spēlē ar 10:3.
 
Ar divām uzvarām KKR/P.Rožkovas komanda nonākusi pavisam tuvu – vienas uzvaras attālumā no Latvijas čempiona titula. Alliance/A.Dimbovska komandai rītdien jāizmanto visi spēki un ieroči, lai šo sēriju turpinātu, jo čempionam jāizcīna trīs uzvaras.
 
KKR/Rožkova komandas sastāvs: Poļina Rožkova, Sergejs Djačenko, Agris Lasmans, Ojārs Briedis, treneris – Arnis Veidemanis.
Alliance/Dimbovskis komandas sastāvs: Aleksandrs Dimbovskis, Aleksandrs Vitohins, Jurijs Volgins, Gaļina Pavlova, Valerijs Asadčijs, treneris – Kirils Savuškins.
 
Čempionāta spēles notiks Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H. Interesentiem ieeja bez maksas.
 
Pieejamas video tiešraides.
 
Čempionāta spēļu rezultāti:
KKR/P.Rožkova – Alliance/A.Dimbovskis 9:4
KKR/P.Rožkova – Alliance/A.Dimbovskis 10:3
 
Kērlinga kluba atšifrējums:
KKR – Kērlinga klubs Rīga
 
 
Sacensības norisinās ar Latvijas Paralimpiskās komitejas finansiālu atbalstu.
 
 
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji