Ventspils čempionātā kērlingā par titulu cīnīsies „Ostas celtnieks” un „ICE SCREAM”
Piektdien, 30.martā Ventspils Ledus hallē notiks Ventspils pilsētas 16.atklātā čempionāta kērlingā finālspēles, kurā par čempionu titulu cīnīsies komandas „Ostas celtnieks” un „ICE SCREAM”.
 
Iepriekšējā svētdienā čempionāta astoņas komandas, atbilstoši 2 apļu izspēles rezultātiem, sarindotas divos četriniekos, katrā fināla grupā pirmajā spēlē tikās ar blakus esošo komandu.
 
Pēc Ventspils čempionātā pieņemtās „page play – off” izspēles sistēmas, regulārā čempionāta 1. un 2.vietas savstarpējā spēles uzvarētājs sev uzreiz nodrošina vietu fināla cīņā par čempiona titulu, bet zaudētājam ir papildus iespēja pusfināla spēlē cīnīties ar 3. un 4.vietas dueļa uzvarētāju par otru vietu finālā. Savukārt, 3. – 4.vietas spēles zaudētajam ir jāsamierinās ar iespēju cīnīties tikai par bronzas medaļām ar pusfināla spēles zaudētāju. Pēc tāda paša principa tiek noskaidroti finālisti arī otrajā četriniekā.
 
Pārspēļu rezultāti:
Pērles – Ostas celtnieks 0:11 (1.-2.vietas spēle)
ICE SCREAM – Ventspils novads 6:5 (3.-4.vietas spēle)
Lavīna – VKM 6:3 (5.-6.vietas spēle)
Ice Storm – Snowflakes 10:2 (7.-8.vietas spēle)
 
Pusfinālu rezultāti:
Pērles – ICE SCREAM 4:9
VKM – Ice Storm 7:9
 
Lielajā piektdienā, 30.martā plkst. 08:30 finālspēlē par zelta medaļām un 2018.gada Ventspils čempionu titulu cīnīsies divkārtējie Ventspils čempioni komanda „Ostas celtnieks” (Uldis Sakne, Andris Janbergs, Renāts Vieško, Dainis Martinsons, Andris Padrevics, Jānis Birznieks) un pirmo reizi komandas vēsturē „ICE SCREAM” (Sandis Krists Puriņš, Andris Lasmanis, Olafs Indersons, Juris Bondars, Edgars Tīfentāls).
 
Par čempionāta bronzas medaļām cīnīsies vairākkārtējās Ventspils čempiones „Pērles” (Gunta Millere, Agita Puriņa, Aija Rudzīte, Indra Veckāgane, Santa Blumberga) un „Ventspils novads” vīri Mārtiņš Libkovskis, Lauris Bērziņš, Jānis Krauze un Kārlis Libkovskis. Savukārt, mazajā finālā par 5.vietu tiksies komandas „Lavīna” (Inga Apmane, Marta Kozinda, Iveta Ķēniņa, Evita Rubene-Ozoliņa, Māris Ozoliņš) un junioru komanda „Ice Storm” (Markuss Salmiņš, Matīss Cirvelis, Fricis Zalmanis, Mārtiņš Caune Luste), bet par 7.vietu cīnīsies komandas „VKM” un junioru komanda „Snowflakes” (Sonora Salmiņa, Inta Urbanoviča, Nora Ziemele, Sindija Zviedre, Mārtiņš Krontāls, Artūrs Beitāns).
 
Čempionāta spēles Olimpiskā centra ledus hallē var vērot visi interesenti bez maksas.
 
Foto: Ventspils čempionāta spēle starp komandām „ICE SCREAM” un „Pērles”, VKK arhīvs
 
 
Čempionāta norisi un junioru komandas atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība, Latvijas Kērlinga asociācija, Olimpiskais centrs “Ventspils”.
 
 
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja: Ventspils kērlinga klubs

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji