D.Regža/A.Regža startēs sezonas septītajā WCT jaukto pāru posmā
Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā no 15. līdz 18.martam norisināsies „Westbay Hungarian Mixed Doubles Curling Cup” pasaules kērlinga tūres (WCT) jaukto pāru posms, kurā piedalīsies Sporta kluba "OB" D.Regžas/A.Regžas komanda.
 
Pasaules kērlinga tūres (WCT) ietvaros „Westbay Hungarian Mixed Doubles Curling Cup” norisināsies jau trešo reizi. Iepriekšējās divās par uzvarētājiem kļuva komandas no Krievijas, turklāt šajā gadā startēs pagājušā gada uzvarētāji M.Komorova/D.Gorjačevs, kuri no visām šī turnīra dalībniecēm patlaban pasaules tūres rangā ieņem visaugstāko – 8.vietu. Turklāt šajā posmā startēs ne tikai labākās un titulētākās Ungārijas komandas – I.Šekerezas/G.Nagi un D.Palancsa/Z.Kiss, bet arī trīskārtējie pasaules jaukto pāru vicečempioni K.Norīna/P.Norīns no Zviedrijas.
 
Sporta kluba "OB" D.Regžas/A.Regžas komandai šis jau būs septītais pasaules kērlinga tūres (WCT) jaukto pāru turnīrs šajā sezonā. Tieši pagājušā posmā Sočos viņiem izdevās iekļūt posma ceturtdaļfinālā un nopelnīt pirmos reitinga punktus šosezon. Vai iegūt punktus D.Regžas/A.Regžas komandai izdosies arī Ungārijas posmā? Tas tiks noskaidrots pēc izspēlēta apļa turnīra katrā grupā, jo 12 komandas ir sadalītas divās grupās. Pēc tā abu grupu četras labākās komandas cīņu turpinās ceturtdaļfinālā un tālāk par trešo WCT „Westbay Hungarian Mixed Doubles Curling Cup” turnīra titulu un naudas balvu 1500Eur apmērā.
 
D.Regžas/A.Regžas komandas spēļu grafiks:
15.03. (pēc Latvijas laika)
16:30 – A.Moskaļova/A.Jemerins (Krievija)
21:30 – K.Vautersa/M.Etjēns (Luksemburga)
16.03. (pēc Latvijas laika)
17:00 – B.Patija-Denkso/G.Szabo (Ungārija)
17.03. (pēc Latvijas laika)
09:30 – D.Palancsa/Z.Kiss (Ungārija)
17:00 – K.Norīna/P.Norīns (Zviedrija)
 
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji