Trešajā posmā jaukto pāru turnīrā junioriem uzvar B.Gulbe/R.Vonda
Svētdien, 4.martā notika Sporta kluba “OB” rīkotais “LONGGO Mixed Doubles Izaicinājuma kauss junioriem” 3.posms. Par uzvarētājiem kļuva Betija Gulbe un Ričards Vonda.
 
Turnīrā piedalījās meitenes no junioru izlases, meitenes un puiši no junioru komandām, māsa un brālis no Ventspils un citi Jauniešu apmācības spēlētāji. Robertam Reinim Buncim lieliska debija – 4.vieta kopā ar Markusu Salmiņu no Ventspils. Labākais LSD kopsummā arī šoreiz posma uzvarētājiem, kas ir ievērojami labāks rādītājs pār sekotājiem. Labākais LSD metiens izdevās Annai Frančeskai Gustei – nebija nepieciešama pat mērlente. Otrās līdz ceturtās vietas sadalījumu noteica LSD rādītājs, jo visas komandas savā starpā nebija spēlējušas. Jau otro reizi pilnīgi visiem pāriem izdodas tikt pie punktiem, jo bija arī neizšķirts spēles iznākums.
 
Vietu sadalījums 3.posmā:
  1. Betija Gulbe/Ričards Vonda
  2. Ērika Patrīcija Bitmete/Reinis Jučers
  3. Veronika Apse/Krišs Vonda
  4. Roberts Reinis Buncis/Markuss Salmiņš
  5. Katrīna Gaidule/Elīza Stabulniece
  6. Anna Frančeska Guste/Sonora Salmiņa
  7. Anna Lasmane/Megija Anna Graumane
  8. Evelīna Barone/Markuss Ozoliņš
 
Par katru posmu dalībnieki iegūst punktus un notiek arī cīņa par vietu sadalījumu kopvērtējumā. Līderos meiteņu konkurencē pēc trim posmiem ir Betija Gulbe (23 punkti), bet puišiem, tā pat kā pēc otrā posma, vadībā Reinis Jučers (20 punkti).
 
Pavisam sezonas otrajā pusē ir četri posmi, tātad vēl viens posms priekšā. Piesakies jau tagad – nenokavē! Pēdējam posmam dalību pieteikuši: Ērika Patrīcija Bitmete, Markuss Salmiņš, Anna Lasmane, Evelīna Barone, Betija Gulbe, Krišs Vonda, Ričards Vonda, Reinis Jučers, Roberts Reinis Buncis, Katrīna Gaidule.
 
Liels paldies mūsu draugiem LONGGO un īpaši Ievai Palmai un Baibai Kauliņai, VENDEN un kluba biedriem Ansim Regžam un Dacei Regžai.
 
Tiekamies 29.aprīlī!
 
Turnīrs notiek pateicoties Latvijas Kērlinga asociācijas un Kērlinga halles finansiālam atbalstam.
 
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja: Sporta klubs “OB”

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji