Izšķirošās spēles par tikšanu uz PČ jauktajiem pāriem notiks rīt
Šodien, 24.februārī abas pasaules čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīra jauktajiem pāriem finālistes noskaidroja vietu sadalījumu pamatturnīra kopvērtējumā, kurā pirmo vietu ieņem VKK – S.Blumbergas/R.Gulbja komanda.
 
Pēc vakardienas jau bija zināmi tie divi pāri, kuri cīnīsies par iespēju doties uz gaidāmo pasaules čempionātu aprīļa beigās Zviedrijas pilsētā Esterzundā. Šodien SK OB – D.Regžas/A.Regžas un VKK – S.Blumbergas/R.Gulbja komandas izspēlēja principiālu spēli, lai noskaidrotu, kura no komandām iegūs pēdējā akmens tiesības rītdienas pirmajā finālspēlē.
 
Vienīgā šīs dienas spēle beidzās jau pēc sešiem endiem. Ar 6:3 uzvarēja VKK – S.Blumbergas/R.Gulbja komanda un ieguva rītdienas pirmajā spēlē, kas sāksies plkst. 09:00, pēdējā akmens tiesības, pateicoties labākam LSD rādītājam. Finālturnīrs norisināsies līdz vienas komandas divām uzvarām. Tad arī uzzināsim vai SK OB – D.Regžas/A.Regžas komanda ceturto reizi piedalīsies pasaules čempionātā, vai arī VKK – S.Blumberga/R.Gulbis kā komanda pirmo reizi.
 
Seko līdzi tiešraidēm no Kērlinga halles.
 
Visas pasaules čempionāta Latvijas kvalifikācijas spēles jauktajiem pāriem norisinās Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H. Ieeja bez maksas.
 
 
Kērlinga klubu atšifrējums:
KKR – Kērlinga klubs Rīga
SK OB – Sporta klubs „OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale
Interese Lka viedoklis par shadu speelju neaizvadishanu. Kadas bus sankcijas komandam un klubiem? Uzskatu ka shada nespeleshana ir nepienemama. Bet tiklidz kaut kas pa brivu taa visiem viss pie d... .
2018-02-24 13:47:54

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji