E.Barone/Ē.Bitmete izaicinājuma kausa junioriem 2.posma uzvarētājas
17.februārī notika Sporta klubs “OB” rīkotais „LONGGO Mixed Doubles Izaicinājuma kauss junioriem” 2.posms. Par uzvarētājiem kļuva Evelīna Barone un Ērika Patrīcija Bitmete.
 
Turnīrā piedalījās meitenes no junioru izlases, meitenes un puiši no junioru komandām, juniors no Ventspils un citi Jauniešu apmācības spēlētāji. Ērikai Patrīcijai Bitmetei izdevās lieliska debija – 1.vieta kopā ar Evelīnu Baroni, bez tam abām arī labākā LSD kopsumma starp visām komandām. Pats labākais LSD metiens izdevās Markusam Salmiņam – vien 9 cm attālumā no mājas centra.
 
Otrās un trešās vietas sadalījumu noteica LSD rādītāja kopsumma tāpēc, ka šīs komandas savā starpā nebija spēlējušas. Šajā posmā pilnīgi visiem pāriem izdevās tikt pie punktiem, jo bija arī neizšķirts spēles iznākums.
 
2.posma vietu sadalījums:
  1. Evelīna Barone/Ērika Patrīcija Bitmete
  2. Anna Lasmane/Markuss Salmiņš
  3. Betija Gulbe/Krišs Vonda
  4. Katrīna Gaidule/Ričards Vonda
  5. Zane Ilze Brakovska/Markuss Ozoliņš
  6. Veronika Apse/Elīza Stabulniece
  7. Anna Frančeska Guste/Reinis Jučers
 
Par katru posmu dalībnieki iegūst punktus un notiek cīņa par vietu sadalījumu kopvērtējumā, kurā pēc 2.posma meiteņu konkurencē līderos ir Anna Lasmane (16 punkti), bet puišiem labākais ir Reinis Jučers (11 punkti).
 
Pavisam sezonas otrajā pusē būs četri posmi, tātad divas aizraujošas brīvdienas vēl priekšā 4.martā un 29.aprīlī. Piesakies jau tagad – nenokavē!
 
Liels paldies mūsu draugiem LONGGO un īpaši Ievai Palmai un Baibai Kauliņai, VENDEN un kluba biedriem Ansim Regžam un Dacei Regžai!
 
Tiekamies jau 4.martā!
 
Turnīrs notiek, pateicoties Latvijas Kērlinga asociācijas un Kērlinga halles finansiālam atbalstam.
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja: Sporta klubs “OB”

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji