Latvijas čempionātā senioriem pārliecinoši uzvar SK OB/Regža
Kērlinga hallē 10. un 11.februārī divu komandu starpā tika noskaidrots Latvijas čempions senioru vīriešu komandām. Šogad sacensībās dominēja SK OB/Regžas komanda, kura arī ieguva Latvijas čempiona titulu.
 
Pirmajā čempionāta dienā jau pierādījās, ka SK OB/Regžas komanda ir krietni vien pārāka par savu pretinieku TKK/Bremaņa komandu, kuru abās pirmās dienas spēlēs izdevās uzveikt ar lielu rezultāta starpību 15:2 un 10:1.
 
Otrajā dienā TKK/Bremaņa komandai vajadzēja parādīt stabilāku sniegumu uz ledus, lai mēģinātu apdraudēt pretinieku centienus iegūt Latvijas čempiona titulu. Sākums līdz ceturtajam endam viņiem bija cerīgs, jo tikai minimāls pārsvars pretiniekiem +1. Tomēr ceturtais end izrādījās liktenīgs, kad SK OB/Regžas komanda spēja paņemt sešus punktus ar pēdējā akmens tiesībām, panākot 9:2 savā labā. Turpmākie divi endi neliecināja, ka TKK/Bremaņa komandai izdosies ko spēles gaitā mainīt, līdz ar to pie rezultāta 10:3 pēc sešiem nospēlētiem endiem tika paspiestas rokas un SK OB/Regžas komanda, izcīnot trīs uzvaras trīs spēlēs, nodrošināja sev Latvijas čempiona titulu senioru vīriešu komandu konkurencē.
 
Šī uzvara čempionātā SK OB/Regžas komandai dod iespēju pārstāvēt Latviju pasaules senioru kērlinga čempionātā, kas no 21. līdz 28.aprīlim norisināsies Zviedrijas pilsētā Esterzundā.
 
SK OB/Regža komandas sastāvs: Ansis Regža (skips), Aivars Gulbis, Aivars Purmalis, Jānis Rēdlihs, Aivars Gavars.
TKK/Bremanis komandas sastāvs: Andris Bremanis (skips), Modris Vītoliņš, Aivars Lācis, Gunārs Bremanis, treneris Raimonds Vaivods.
 
Spēļu rezultāti:
SK OB/Regža – TKK/Bremanis 15:2
SK OB/Regža – TKK/Bremanis 10:1
SK OB/Regža – TKK/Bremanis 10:3
 
 
Kērlinga klubu atšifrējums:
SK OB – Sporta klubs „OB”
TKK – Talsu kērlinga klubs
 
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji