Pirmo LČ dienu bez zaudējumiem aizvadīja JKK/Staša-Šaršūne un A41/Gulbis
Latvijas kērlinga čempionāta sieviešu un vīriešu konkurencē pirmā sacensību diena noslēgusies. Kopvērtējuma līderpozīciju ar divām uzvarām ieņem JKK/Staša-Šaršūnes un A41/Gulbja komandas.
 
Sieviešu konkurencē čempionāta pirmajā dienā visas četras komandas izspēlēja pa divām spēlēm. Bez zaudējumiem ir vienīgi JKK/Staša-Šaršūnes komanda, kura spēja uzvarēt Nicoll/Regžas komandu ar 9:6, bet dienas otrajā pusē pārliecinoši pārspēja JKK/Rudzītes komandu ar 11:5, lai gan vēl pēc piektā enda atradās iedzinējos ar 2:5. Pa vienai uzvarai ir JKK/Rudzītes un RKK/Kāpostiņas komandai, bet Nicoll/Regžas komanda pagaidām bez uzvarām.
 
Vīriešu konkurencē, aizvadot katrai komandai pa divām spēlēm, abās tikai A41/Gulbja komanda spēja izcīnīt uzvaru. Pirmajā spēlē viņi tikās ar KKR/Trukšāna komandu, kuru pieveica sešos endos ar 8:2, bet vakara spēlē viņiem pretim stājās pagājušā gada čempioni Junkers Bosch/Smilga. Spēli pārliecinošāk iesāka A41/Gulbja komanda, kura pretiniekiem deva maz izredzes iegūt vairāk par vienu punktu kādā no endiem. Beigu beigās spēle noslēdzās jau pēc septiņiem endiem ar rezultātu 7:3. Līdz ar to Junkers Bosch/Smilgas komanda, kā arī KKR/Trukšāna komanda pirmo sacensību dienu noslēdza ar vienu uzvaru savā kontā, bet JKK/Rēdliha komandai par pirmo uzvaru čempionātā būs vēl jāpacīnās.
 
Rīt visas komandas pirmajā dienas pusē aizvadīs pirmā apļa kārtas pēdējo spēli, bet pēcpusdienā uzsāks otrā apļa kārtas pirmo spēli. Kopumā sieviešu un vīriešu konkurencē komandas aizvadīs divu apļa turnīru. Pēc iegūtajiem rezultātiem divas labākās komandas iekļūs fināla kārtā, kuru izspēlēs 4.februārī. Tajā līdz divām uzvarām tiks noskaidrots jaunais Latvijas čempions sieviešu un vīriešu konkurencē.
 
Spēle tiešraidē un pēc tam atkārtojumā var skatīties Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kanālā.
 
Latvijas kērlinga čempionāta spēles sieviešu un vīriešu konkurencē no 1. līdz 4.februārim norisinās Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H. Ieeja bez maksas.
 
 
Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs Rīga
RKK – Rudzīšu kērlinga klubs
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji