Noslēdzies šī gada pirmais izaicinājuma kausa posms junioriem
28.janvārī notika Sporta klubs “OB” rīkotais „LONGGO Mixed Doubles izaicinājuma kauss junioriem” 1.posms. Par uzvarētājiem kļuva Elīza Stabulniece un Reinis Jučers, kas guva uzvaras visās trīs spēlēs.
 
Turnīrā piedalījās meitenes no junioru izlases, meitenes un puiši no junioru komandām un citi Jauniešu apmācības spēlētāji. Annai Lasmanei izdevās lieliska debija – 2.vieta kopā ar Zani Ilzi Brakovsku. Abām arī lielisks LSD rādītājs – vairāk kā uz pusi mazāks nekā citiem pāriem. Otrās līdz ceturtās vietas sadalījums šoreiz tika noteikts pēc LSD rādītājiem, jo visi pāri savā starpā nebija spēlējuši. Savukārt 5. un 6.vietas sadalījumu savstarpējās spēles iznākums.
 
Vietu sadalījums pēc punktiem un LSD rādītāja:
  1. Elīza Stabulniece / Reinis Jučers
  2. Zane Ilze Brakovska / Anna Lasmane
  3. Betija Gulbe / Deivids Jēkabsons
  4. Anna Frančeska Guste / Ričards Vonda
  5. Megija Anna Graumane / Katrīna Gaidule
  6. Rēzija Ieviņa / Krišs Vonda
  7. Evelīna Barone / Markuss Ozoliņš
 
Līdz ar šo posmu uzsākta arī cīņa par vietu sadalījumu kopvērtējumā. Pavisam sezonas otrajā pusē būs četri posmi, tātad vēl trīs aizraujošas brīvdienas priekšā: 17.februāris, 4.marts un 29.aprīlis.
 
17.februārī vietu skaits ierobežots, tāpēc nenokavē pieteikšanos. Savu dalību jau pieteikuši: Anna Lasmane un Ērika Bitmete, Ričards Vonda, Krišs Vonda un Reinis Jučers. Vēl palikušas tikai 9 vietas!
 
Tiekamies jau 17.februārī!
 
 
Liels paldies mūsu draugiem LONGGO un īpaši Ievai Palmai un Baibai Kauliņai, Kārums un īpaši Ievai Bērziņai, VENDEN un kluba biedriem Ansim Regžam un Dacei Regžai! Turnīrs notiek, pateicoties Latvijas Kērlinga asociācijas un Kērlinga halles finansiālam atbalstam!
 
 
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja: Sporta klubs “OB”

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji