JKK/Rudzīte uzvar Darbadienu līgas 2.posmā
Darbadienu līgas „Veselības Fabrika” posms, kas norisinājās no 2017.gada 13.novembra līdz 2018.gada 25.janvārim, noslēdzies ar JKK/Rudzīte uzvaru, nezaudējot ne spēli.
 
Šajā posmā komandas bija sadalītas divās grupās, kurās aizvadīja apļa turnīra kārtu. Abu grupu divas labākās komandas iekļuva pusfinālā, bet pusfināla uzvarētāji – finālā, savukārt grupas 3. un 4.vietas ieguvējas noskaidroja 5.-8.vietas sadalījumu, bet atlikušās trīs komandas cīnījās par 9.-11.vietu. Bez tam šis posms tika izspēlēts pēc jaunajiem noteikumiem, ievērojot “piecu sargu likums”.
 
Pēc darbadienu līgas „Veselības Fabrika” posma apļa turnīra pirmajā grupā cīņu par goda pjedestālu turpināja komanda Laimīgie un NICOLL/Regža, savukārt otrajā grupā – vienīgā nepārspētā komanda JKK/Rudzīte, kā arī SK OB/Regža. Vienā no pusfināliem tikās JKK/Rudzīte ar NICOLL/Regža, bet otrā Laimīgie ar SK OB/Regža. Pusfināla uzvarētāji JKK/Rudzīte un SK OB/Regža noskaidroja šī posma uzvarētāju, kur ar rezultātu 7:4 pārāka bija JKK/Rudzītes komanda. Savukārt 3.vieta noskaidrojās starp komandu Laimīgie un NICOLL/Regža, kur ar rezultātu 10:4 uzvaru izcīnīja komanda Laimīgie.
 
Par 5.-8.vietu cīnījās komandas – Pārtija, Maziņās, KKR/Vonda un RKK/Kāpostiņa, bet OPA!, Alliance un SKOB/Stabulniece savā starpā sadalīja 9.-11.vietu.
 
„Veselības Fabrika” posma kopvērtējums:
 1. JKK/Rudzīte
 2. SKOB/Regža
 3. Laimīgie
 4. NICOLL/Regža
 5. RKK/Kāpostiņa
 6. KKR/Vonda
 7. Pārtija
 8. Maziņās
 9. Alliance
 10. SKOB/Stabulniece
 11. OPA!
 
Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs Rīga
RKK – Rudzīšu kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji