D.Regža/A.Regža startē jaukto pāru turnīrā Zviedrijā
„Gefle Mixed Doubles Cup” pasaules kērlinga tūres (WCT) posms no 25. līdz 28.janvārim Zviedrijas pilsētā Jēvlē pulcēs spēcīgas jaukto pāru komandas no Eiropas, to starpā arī Sporta kluba „OB” komanda D.Regža/A.Regža no Latvijas.
 
Pēc kārtas otrā „Gefle Mixed Doubles Cup” turnīra čempiona titulu noskaidros 15 komandas. Pagājušajā gadā to izcīnīja M.Jēgi kopā ar M.Freibergeru no Šveices, bet šajā sezonā viņa startē kopā ar S.Mihelu, kuri arī būs D.Regžas/A.Regžas komandas pirmie pretinieki turnīrā. Patlaban šī komanda no Šveices atrodas pasaules kērlinga tūres (WCT) ranga 12.vietā. Bez tam turnīrā startēs arī pašreizējie pasaules čempioni un pasaules tūres ranga otrajā vietā esošie Dž.Pereta/M.Rioss no Šveices. Kopumā sacensībās ir pārstāvētas 8 valstis: Dānija, Igaunija, Latvija, Polija, Skotija, Šveice, Ungārija, Zviedrija.
 
Pēc turnīra pirmās spēles D.Regžas/A.Regžas komandas pretinieki tiks noskaidroti atkarībā no tā vai šī spēle tiks vinnēta vai zaudēta. Uzvaras gadījumā viņiem pretim stāsies pasaules čempioni Dž.Pereta/M.Rioss, bet zaudējuma gadījumā pretinieki vēl nav zināmi.
 
D.Regžas/A.Regžas komandas spēļu grafiks:
26.01. (pēc Latvijas laika)
12:00 – M.Jēgi/S.Mihels (Šveice)
18:00 – Dž.Pereta/M.Rioss (Šveice) – ja uzvarēs pirmajā spēlē
27.01. (pēc Latvijas laika)
09:00 – pretinieks nav zināms – ja zaudēs pirmajā spēlē
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji