Latvijas ratiņkrēslu kērlinga izlase dodas uz turnīru Somijā
Nesen vēl kā junioru kērlinga izlases Lohjā, Somijā cīnījās par uzvaru B divīzijā un iekļūšanu pasaules junioru komandu elitē, tad jau no 15. līdz 18.janvārim šeit tiks aizvadīts "Kisakallio Open" ratiņkrēslu kērlinga komandu turnīrs.
 
Turnīrā startēs 12 komandas, no tām deviņas valstu izlases, kas piedalīsies Paralimpiskajās spēlēs Phjončhanā (nepiedalīsies Igaunija, Latvija, Krievija2).
 
Visas komandas sadalītas divās grupās pa sešām, kurās izspēlēs apļa turnīra kārtu. Pēc iegūtajiem rezultātiem grupā pirmās vietas ieguvēji pa tiešo nonāks pusfinālā, bet grupu otrās un trešās vietas izspēlēs ceturtdaļfināla spēli. Katrai komandai garantētas astoņas spēles.
 
Latvijas izlase grupas turnīrā aizvadīs cīņas ar 2017.gada pasaules čempioni Norvēģiju, bronzas medaļnieci Skotiju, pasaules čempionātā 6.vietā palikušo Korejas izlasi un 9.vietā – Vācijas izlasi, kā arī pret Krievijas otro komandu.
 
Komandas sastāvs: Poļina Rožkova (skips), Sergejs Djačenko, Agris Lasmans, Ojārs Briedis, treneris Arnis Veidemanis, trenera asistents Kaspars Iesaliņš.
 
Latvijas ratiņkrēslu kērlinga izlases spēļu grafiks:
15.01. (pēc Latvijas laika)
09:30 – Skotijas komanda
14:00 – Vācijas komanda
16.01. (pēc Latvijas laika)
09:30 – Korejas komanda
14:00 – Krievija2 komanda
16:30 – Norvēģijas komanda
 
 
Komandas sacensībās piedalījās ar Latvijas Paralimpiskās komitejas finansiālu atbalstu.
 
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji