E.Regža/R.Freidensons uzvar vienas dienas jaukto pāru turnīra 5.posmā
Piektais „Latvian Mixed Doubles Grand Prix” posms norisinājās 7.janvārī, par kura uzvarētājiem kļuva E.Regžas/R.Freidensona jaukto pāru komanda.
 
Finālā tikās E.Regžas/R.Freidensona un I.Lindes/A.Veidemaņa komandas, kuras aizvadīja fināla cienīgu spēli. Pēc sestā enda minimāls pārsvars Evitai un Renāram 5:4. Izšķirošais izrādījās septītais ends, kurā, ar pēdējo metienu iegūtie trīs punkti, deva uzvaru finālā 8:4.
 
Spēle par 3.vietu starp kopvērtējuma līderiem D.Regžas/A.Regžas komandu un J.Rudzītes/J.Rudzīša komandu risinājās pēc līdzīga scenārija – pēc sestā enda punkta pārsvars Dacei un Ansim 8:7, un attiecīgi septītajā endā iegūtie trīs punkti deva uzvaru ar 11:7.
 
Kopvērtējumā līdzšinējie līderi D.Regža/A.Regža savu pārsvaru būtiski nezaudēja, bet I.Linde/A.Veidemanis nostiprinājās otrajā vietā. Pateicoties uzvarai šajā posmā trešajā vietā izvirzījās E.Regža/R.Freidensons, savukārt pavisam tuvu – trīs punktu attālumā 4.vietai pietuvojās D.Zīle/A.Gavars.
 
Kopvērtējums pēc 5.posma TOP 10:
1. D.Regža/A.Regža – 423
2. I.Linde/A.Veidemanis – 267
3. E.Regža/R.Freidensons – 178
4. M.Turman/H.Lill – 172
5. D.Zīle/A.Gavars – 169
6. A.Zābere/R.Freidensons – 160
7. I.Bērziņa/J.Rēdlihs – 93
8. S.Blumberga/R.Gulbis – 87
9. L.Avena/A.Avotiņš – 85
10. S.Saulgrieze/J.Rēdlihs – 74
 
Seriālā atlikuši divi posmi – 18.februārī un 18.martā. Vēl ir brīvas vietas abos posmos, pieteikumus sūtiet uz rudzisu.cc@inbox.lv.
 
 
Sacensības rīko Rudzīšu kērlinga klubs sadarbībā ar Kērlinga halli un Latvijas Kērlinga asociāciju.
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja: Jānis Rudzītis

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji