BALTIC SUPER LEAGUE 17/18 jau pavisam drīz!

No 19. līdz 21.janvārim Rīgā, Kērlinga hallē norisināsies BALTIC SUPER LEAGUE 17/18 sacensības. Turnīrs notiks jau otro sezonu un, cerams, izveidosies par tradīciju arī nākotnē.

Turnīra mērķis ir pulcēt Rīgā reģiona spēcīgākās vīriešu komandas, lai sacenstos atbilstoši Eiropas un pasaules lielo kērlinga forumu formātam – 10 endu spēles ar domāšanas laiku. Latvijas spēcīgākajām komandām tā ir unikāla iespēja sacensties ar spēcīgiem pretiniekiem vēlamajā formātā savās mājās – mājīgajā Kērlinga hallē Rīgā.

Šosezon būtisks jauninājums – pirmo reizi spēlēsim ar “5 sargu likumu” – jaunajiem kērlinga noteikumiem.

Dalībnieku sastāvs arī šoreiz ir gana jaudīgs – no astoņiem turnīra dalībniekiem četras būs valstu nacionālās izlases – Latvija (skips Kārlis Smilga), Igaunija (skips Harri Lill), Lietuva (skips Tadas Vyskupaitis) un Polija (skips Borys Jasiecki). Īpaši varam izcelt Polijas izlases dalību, kas nulle kā ir kļuvusi par Eiropas A divizījas komandu.

No atlikušām četrām komandām trīs ir BALTIC SUPER LEAGUE 2016 medaļnieki – Ritvara Gulbja vadītā A41, Vadim Raev vadītā CC MOSCOW, kā arī Mārtiņa Trukšāna vadītā CC RIGA.

Krieviju pārstāvošās CC MOSCOW spēku apliecina pirms nedēļas izcīnītais Krievijas kauss, finālā apspēlējot titulēto Alexey Stukalskiy vadīto Adamant komandu.

Kā astotā turnīrā startēs Mikkel Krause vadītā komanda no Dānijas ar WCT tūres rūdījumu.

Droši var teikt, ka šāda līmeņa vīriešu kērlingu Rīgā nevar redzēt pārāk bieži, tāpēc aicinām visus interesentus izmantot iespēju un apmeklēt spēles klātienē.

Nāc un atbalsti Latvijas komandas!

Turnīru rīko CC RIGA ar Latvijas kērlinga asociācijas atbalstu.

 

 

Informāciju sagatavoja: CC RIGA

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji