Latvijas čempionātā piedalīsies tikai astoņas komandas
Latvijas kērlinga sezonas svarīgākais čempionāts sieviešu un vīriešu konkurencē 2018.gadā norisināsies no 1. līdz 4.februārim, kurā pirmo reizi Latvijas kērlinga vēsturē piedalīsies rekordmazs komandu skaits.
 
Kopš pirmā Latvijas čempionāta 2002.gadā, vīriešu konkurencē pirmo gadu startēs tikai četras komandas: 2016./2017.gada sezonas čempioni – Junkers Bosch/Smilga, KKR/Trukšāna, A41/Gulbja un JKK/Rēdliha komandas. Līdz šim vislielākais dalībnieku skaits Latvijas čempionātā vīriešiem ir bijis 2004.gadā, kad startēja 16 komandas. Pēdējo sešu gadu laikā šis skaits svārstījies no astoņām līdz 10 komandām. Diemžēl 2017./2018.gada sezonas čempionātā salīdzinājumā ar iepriekšējo tas samazinājies uz pusi.
 
Sieviešu konkurencē salīdzinot ar vīriešu konkurenci, kopš 2002.gada Latvijas čempionāta komandu skaits nav pārsniedzi skaitli deviņi. Tā pat kā pirmajā, tā arī šīs sezonas čempionātā piedalīsies četras komandas – Latvijas čempiones JKK/Rudzīte, kā arī Nicoll/Regžas, JKK/Staša-Šaršūnes un RKK/Kāpostiņas komandas.
 
Latvijas čempionāts sāksies 1.februārī plkst. 08:00 ar sieviešu komandu spēlēm. Trīs dienu laikā līdz 3.februārim katrā konkurencē komandas aizvadīs divu apļa turnīra kārtu. Pēc iegūtajiem rezultātiem divas labākās komandas iekļūs fināla kārtā, kuru izspēlēs 4.februārī. Tajā līdz divām uzvarām tiks noskaidrots jaunais Latvijas čempions sieviešu un vīriešu konkurencē.
 
Šī čempionāta visas komandas nākamās sezonas sākumā aizvadīs kvalifikācijas turnīru, kurā tiks noskaidrota tā sieviešu un vīriešu komanda, kura dosies pārstāvēt Latviju Eiropas kērlinga čempionātā.
 
 
Visas Latvijas čempionāta spēles norisināsies Kērlinga hallē, Rīgā, Biķernieku ielā 121H. Ieeja būs bez maksas.
 
 
Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs Rīga
RKK – Rudzīšu kērlinga klubs
 
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji