Jaukto pāru turnīrā Šveicē uzvar K.Skasliene/M.Nedregotens
Šī gada pēdējā pasaules kērlinga tūres (WCT) Eiropas jaukto pāru turnīrā „Mixed Doubles Curling Challenge” uzvaru izcīnīja K.Skaslienes/M.Nedregotena komanda no Norvēģijas. Turnīrs norisinājās no 15. līdz 17.decembrim, kurā startēja arī Sporta kluba „OB” komanda D.Regža/A.Regža no Latvijas.
 
„Mixed Doubles Curling Challenge” jaukto pāru kērlinga turnīrā sacentās 15 komandas, no kurām finālā tikās pasaules tūres ranga pirmajā vietā esošā A.Brizgalovas/A.Krušeļņickija komanda no Krievijas ar pasaules tūres rangā trešajā vietā esošo K.Skaslienes/M.Nedregotena no Norvēģijas.
 
Finālspēli labāk iesāka Norvēģijas pāris, kuri pēc četriem endiem izvirzījās vadībā ar 5:1. Turpmākajos endos viņi neļāva komandai no Krievijas paņemt vairāk par punktu endā, kas atnesa uzvaru „Mixed Doubles Curling Challenge” turnīrā ar 7:3.
 
Sporta kluba „OB” jauktā pāra komanda D.Regža/A.Regža aizvadīja savu ceturto pasaules kērlinga tūres (WCT) posmu šajā sezonā. Kā pirmie uz ledus viņiem pretim stājās šī turnīra uzvarētāji K.Skaslienes/M.Nedregotena komanda. Spēli D.Regžas/A.Regžas komanda uzsāka ar pēdējā akmens tiesībām, tomēr pirmajos divos endos tika zaudēti trīs punkti. Nākamajos endos starpība tika samazināta līdz minimumam, bet pretinieku nozagtie trīs punkti septītajā pielika punktu šai spēlei, zaudējot to ar 3:8.
 
Otrajā grupas spēlē mūsu jaukto pāru komanda tikās ar D.Rupas/K.Vunderlina komandu no Šveices, kurus iepriekšējos posmos divas reizes jau bija uzvarējuši. Arī šajā spēlē tika izcīnīta uzvara ar 7:4, jo D.Regžas/A.Regžas komandai izdevās veiksmīgs ceturtais un septītais ends, kuros tika iegūti katrā pa trim punktiem.
 
Turnīra trešā spēle pret M.Turmanes/H.Lilla komandu no Igaunijas tika uzsākta neveiksmīgi, jo pirmajā endā igauņi spēja paņemt piecus punktus. Turpinājumā viņi nedeva iespēju Latvijas komandai ieg;ut vairāk par punktu endā, kas noveda D.Regžas/A.Regžas komandu pie otrā zaudējuma turnīrā ar 2:10.
 
Pašreizējie pasaules čempioni Dž.Pereta/M.Rioss no Šveices tā pat kā igauņi jau pirmajā endā ielika sev pamatu uzvarai, iegūstot četru punktus. Lai gan piektajā endā izcīnītie trīs punkti D.Regžas/A.Regžas komandu pietauvoja rezultātā līdz -2, tomēr jau nākamajā endā šos trīs punktus šveicieši atguva. Zaudēto spēles beigās vairs neizdevās atspēlēt, kas noveda pie trešā zaudējuma ar 5:9 un izstāšanos no cīņas par „Mixed Doubles Curling Challenge” turnīra titulu.
 
D.Regžas/A.Regžas komandas rezultāti:
Z 3:8 – K.Skasliene/M.Nedregotens (Norvēģija)
U 7:4 – D.Rupa/K.Vunderlins (Šveice)
Z 2:10 – M.Turmane/H.Lills (Igaunija)
Z 5:9 – Dž.Pereta/M.Rioss (Šveice)
 
/U – uzvara, Z – zaudējums/
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji