Skotijas turnīrā juniores izcīna 3.vietu
No 15. līdz 17.decembrim Latvijas junioru meiteņu izlase startēja „Lockerbie Junior International” kērlinga turnīrā, kas norisinājās Skotijā, Lokerbijā, turnīru noslēdzot 3.vietā.
 
„Lockerbie Junior International” kērlinga turnīrā piedalījās 10 meiteņu un astoņas puišu komandas. Meiteņu konkurencē dalībnieču vidū bija arī Latvijas junioru izlase, kura aizvadīja savu pēdējo sagatavošanās turnīru pirms janvāra sākumā gaidāmā pasaules junioru čempionāta B divīzijā.
 
Meiteņu izlase turnīru uzsāka ar divām uzvarām, pirmajā gūstot pārliecinošu uzvaru ar 9:2, savukārt otrajā, pateicoties labākai spēlei spēles beigās, tika izcīnīta uzvara ar 6:5. Trešajā spēlē spēles sākums padevās veiksmīgs, tomēr pretiniecēm izdevās atspēlēties un uzvarēt ar 6:5. Pēdējā grupas spēlē pirmajā endā gūtie trīs punkti spēles gaitā tika papildināti, bet pretiniecēm tā arī neizdevās atspēlēties. Līdz ar to uzvara ar 6:2 nodrošināja Latvijas junioru meiteņu izlasei trešo uzvaru, kas viņas grupā ierindoja otrajā vietā un garantēja nokļūšanu pusfinālā.
 
Pusfināla spēlē pretim stājās Dānijas izlase. Līdz ceturtajam endam šajā spēlē pārāka bija mūsu meiteņu komanda, kura, ejot piektajā endā, atradās vadībā ar 4:2. Tomēr piektajā endā dānietēm izdevās iegūt piecus punktus, kurus turpmākajos spēles endos neizdevās atspēlēt. Galarezultātā zaudējums ar 4:7 atmeta Latvijas izlasi uz spēli par „Lockerbie Junior International” turnīra 3.vietu.
 
Spēlē par 3.vietu jau piekto reizi Latvijas juniorēm pretim stājās komanda no Skotijas, šoreiz tā bija E.Brīsas komanda. Šajā duelī mūsu juniores neatstāja nekādas izredzes pretiniecēm pacīnīties par uzvaru, līdz ar to spēle tika pabeigta pie rezultāta 6:1 mūsu komandas labā, neizspēlējot visus astoņus endus.
 
Meiteņu finālspēlē tikās L.Deivijas komanda no Skotijas ar G.Kvistas komandu no Dānijas. Šī spēle līdz pat pašām beigām noritēja ļoti līdzīgi, kur tikai pēdējā endā skotietēm izdevās izraut uzvaru ar 6:5.
 
Puišu konkurencē par turnīra uzvarētāju kļuva K.Kineira komanda no Skotijas, kuri finālspēlē ar 6:3 pārspēja Dānijas puišu junioru izlasi. Par 3.vietu cīnījās divas Skotijas komandas, kur ar 5:1 D.Beirds uzvarēja Dž.Kreika komandu.
 
Latvijas junioru meiteņu izlase sastāvs: Madara Bremane (skips), Helma Gerda Bidiņa (viceskips), Evelīna Barone, Zane Ilze Brakovska, Megija Anna Graumane (rezerviste), treneris Andris Bremanis.
 
M.Bremanes komandas spēļu rezultāti:
U 9:2 – K.Findlija (Skotija)
U 6:5 – L.Blēra (Skotija)
Z 5:6 – L.Deivija (Skotija)
U 6:2 – K.Džeksone (Skotija)
Z 4:7 – G.Kvista (Dānija) – pusfināls
U 6:1 – E.Brīsa (Skotija) – spēle par 3.vietu

/U – uzvara, Z – zaudējums/

 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji